نیکون Avonix Imaging را خریداری کرد | خلاصه کیفیت

(Nikon Americas Inc.: Brighton, MI) — Nikon Americas Inc.، شرکت تابعه آمریکایی نیکون Corp.، شرکت آمریکایی Avonix Imaging LLC را در Maple Grove، مینه سوتا خریداری کرده است. از سال 2015، آوونیکس یک شریک استراتژیک تولید تجهیزات CT اشعه ایکس (توموگرافی کامپیوتری) با واحد تجاری اندازه‌شناسی صنعتی نیکون (IMBU) بوده است.

برایان روتر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل آوونیکس، با اشاره به این مشارکت، می‌گوید: «منابع و نرم‌افزار اثبات‌شده هدف دوار و اختصاصی نیکون، همراه با تخصص ما در طراحی سیستم‌های قابل تنظیم، کنترل‌ها و مدیریت محصول، تجربه‌ای سفارشی برای مشتریان ما ایجاد می‌کند که می‌تواند به سودآوری و کارایی آنها کمک کند.»

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

به عنوان بخشی از فرآیند خرید، Avonix Imaging LLC به Avonix Imaging Inc تبدیل شده است.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

مراقبت های بهداشتی

نیکون تصویربرداری آوونیکس را خریداری کرد

خرید ترکیبی از اهداف و قابلیت های مکمل است

تاداشی ناکایاما، معاون و مدیر کل شرکت IMBU، می‌گوید: «ادغام نقاط قوت مربوطه شرکت‌های ما موقعیت ما را به عنوان رهبر بازار در بازرسی و اندازه‌گیری اشعه ایکس سه بعدی و دوبعدی تقویت می‌کند. توانایی ما برای ارائه بهترین راه حل های نسل بعدی به صنعت تولید را به شدت افزایش می دهد.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

«در آستانه تبدیل Avonix به یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت، ما به شدت با آنها کار کردیم تا سیستم‌های جدید CT اشعه ایکس را با پاکت‌های بازرسی متوسط ​​تا بزرگ توسعه دهیم و بسازیم. ما اخیراً مدل جدیدی را راه اندازی کردیم که بزرگترین منطقه تصویربرداری را برای کابینت تک تکه در صنعت ایجاد می کند. کار بر روی گسترش این سری ماشین های انقلابی و سایر محصولات جدید به سرعت ادامه دارد.”

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/healthcare-news/nikon-acquires-avonix-imaging-072523.html

نیکون و آوونیکس در هشت سال گذشته با موفقیت همکاری کرده اند تا مشترکاً توسعه، ساخت، فروش و ارائه خدمات مربوط به سیستم های سی تی را برای بازرسی در مقیاس بزرگ ارائه دهند. این دو شرکت با هم به توسعه محصولات جدید و در عین حال ارتقای تجارت با استفاده از تجربه مشتری، به ویژه در صنایع خودروسازی و هوافضا، ادامه خواهند داد. قابل توجه است که نیکون تولید دیجیتال را به عنوان تجارت استراتژیک کلیدی خود قرار داده است.

جف دیهم، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل آوونیکس، می گوید: «همکاری تاریخی بین نیکون و آوونیکس ریشه در هدف موفقیت متقابل برای همه درگیرها، از جمله شرکا، فروشندگان و البته مشتریان ما دارد. تصادفی نیست که هدف موفقیت متقابل در قلب ارزش های اصلی ACE آوونیکس قرار دارد. ادغام منجر به افزایش ارزش از طریق انتشار محصولات جدید و نوآورانه خواهد شد. ما هیجان زده هستیم که روابط راهبردی طولانی مدت خود را به سطح بعدی ارتقا دهیم.”

Avonix به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات بازرسی تصویربرداری باسابقه که از سیستم‌های نیکون برای بازرسی اشعه ایکس/CT 3D و 2D استفاده می‌کند، Avonix دارای تخصص فنی فراوانی با استفاده از اشعه ایکس برای بررسی داخلی و خارجی اجزای صنعتی است. بخش اعظم این دانش از طریق پروژه های توسعه مشترک با نیکون، و به ویژه از طریق ساخت کابینت ها و دستکاری های مورد استفاده در سیستم های سی تی با پاکت بزرگ که توسط Nikon IMBU در سراسر جهان فروخته می شود، به دست آمده است.