نوآوری NIST در چاپ سه بعدی شکلی آشنا به خود می گیرد

نتایج نویدهای زیادی را برای آینده PECها و امیدهای ما برای اقتصاد دایره ای تر نشان می دهد. جزئیات کامل را در این کاغذ، منتشر شده از طریق اخبار علوم پیشرفته.

(NIST: Gaithersburg، MD) — آیا می دانید؟ بنچی قایق? محققان NIST مطمئناً این کار را انجام می دهند و طراحی چاپ سه بعدی به آنها کمک می کند تا با تکنیکی به نام فوتوپلیمریزاسیون vat امواج ایجاد کنند.


بسیاری از افراد درگیر در پرینت سه بعدی، دستگاه های خود را بر روی آن آزمایش کرده اند #3DBenchy (مخفف معیار). این به این دلیل است که قایق دارای ویژگی های چالش برانگیزی است که چاپگرها باید بر آن غلبه کنند، مانند ستون ها و برآمدگی ها. اعتبار: T. Kolibaba/NIST

برای شروع، بنچی (نام مستعار “معیار”) یک اثر هنری اصلی NIST نیست. بیشتر به عنوان #3DBenchy، طراحی منبع باز شخص ثالث تقریباً یک دهه است که وجود داشته است و بسیاری در دنیای چاپ سه بعدی ماشین های خود را با آن آزمایش کرده اند. این به این دلیل است که قایق دارای ویژگی های چالش برانگیزی است که چاپگرها باید بر آن غلبه کنند، مانند ستون ها و برآمدگی ها.

همانطور که در تصویر می بینید، این تیم رزین را به صورت سه بعدی به هیچ وجه چاپ نکردند بنچی قایق. آنها توانستند حساسیت PEC ها به آب را کنترل کنند و یک نسخه از آن را ساختند بنچی که می تواند سریعتر از دیگری تنزل یابد.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 خرداد 1392 – ساعت 12:00

اکنون، برای اولین بار، محققان NIST از PEC ها با شاخه ای از تولید مواد افزودنی به نام فوتوپلیمریزاسیون vat استفاده کردند. این تکنیکی است که از نور برای جامد کردن یک رزین مایع، لایه به لایه، به شکل چاپ سه بعدی استفاده می کند.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

مجتمع های پلی الکترولیت (PECs) رزین هایی با خواصی هستند که آنها را به طور بالقوه در حفاظت در برابر آتش، بسته بندی مواد غذایی، دارورسانی، عایق کاری و غیره مفید می کند. آنها می توانند در محلول آب فرسایش پیدا کنند و گاهی اوقات حتی تجزیه پذیر هستند.

اولین بار در 31 مه 2023 در NIST منتشر شد اندازه گیری وبلاگ.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/nist-innovation-3d-printing-takes-familiar-form-062123.html

سپس، برای تکمیل آن، بقایای حل شده دوست قایق ما را برداشتند و آنها را در قسمت جدیدی بازیافت کردند. این ممکن است بی رحمانه به نظر برسد، اما به یاد داشته باشید… این یک شخص یا حتی یک قایق نیست. این یک پروژه علمی است.

نوآوری

نوآوری NIST در چاپ سه بعدی شکلی آشنا به خود می گیرد

آهوی، بنچی!

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.