مهندسی ویژن میکروسکوپ استریو نسل سوم Mantis را راه اندازی کرد

محدوده جدید Mantis (PIXO، ERGO، و IOTA) دارای فناوری ارگونومیک ثبت شده Vision Engineering – همراه با آخرین پیشرفت‌ها در اپتیک، دوربین‌های دیجیتال، و نور LED کاملاً قابل تنظیم است که Mantis را در پیشتاز تصویربرداری استریو نگه می‌دارد.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

Mantis 3rd Gen هم اکنون برای خرید مستقیم از Vision Engineering یا از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان مجاز در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید

Mantis PIXO یک دوربین بهبودیافته و با وضوح بالاتر برای ضبط تصویر و فیلم ارائه می دهد. این سیستم همچنین دارای گزینه ای برای تغییر بین نور سفید و نور UV با استفاده از یک سوئیچ است.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

نوآوری

مهندسی ویژن میکروسکوپ استریو نسل سوم Mantis را راه اندازی کرد

محدوده جدید با جدیدترین اپتیک، دوربین های دیجیتال و نور LED کاملا قابل تنظیم

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/vision-engineering-launches-third-generation-mantis-stereo-microscope-062623

ریچارد ناگل، معاون فروش و بازاریابی ویژن در آمریکا می‌گوید: «در 28 سال گذشته، آخوندک ثابت کرده است که یک راه‌حل ایده‌آل برای هر کسی که نیاز به انجام کار دقیق با اجسام کوچک دارد. ما به مشتریان خود گوش داده‌ایم و بسیاری از ویژگی‌های درخواستی آن‌ها را در Mantis 3rd Gen گنجانده‌ایم. محدوده جدید بر اساس محصول شاخص ما است و میکروسکوپ استریو ارگونومیک بهبود یافته‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد که با کیفیتی طراحی شده است که کاربران از برند مهندسی ویژن انتظار دارند. “

(Vision Engineering: New Milford, CT) — Vision Engineering، ارائه‌دهنده پیشرو در جهان در زمینه راه‌حل‌های نوآورانه بازرسی، اندازه‌شناسی و تجسم سه بعدی دیجیتال، راه‌اندازی نسل سوم میکروسکوپ‌های استریو نوری ارگونومیک را اعلام کرد.

Mantis برای مهندسی دقیق، مهندسی الکترونیک، ساخت دستگاه‌های پزشکی و طیف گسترده‌ای از کاربردها طراحی شده است که به تصاویر با کیفیت بالا و ارگونومی برتر نیاز دارند. Mantis در ده ها هزار سایت تحقیق و توسعه، تولید و تحلیل در سراسر جهان استفاده می شود.