مترولوژی سه بعدی در جریان کار کنترل کیفیت دیجیتال در Control 2023

با این رویکرد، پلت فرم نرم افزار X4 با فناوری پنج محوره سازگار است که کاربران را قادر می سازد تا خطاهای دینامیکی را به حداقل برسانند و بهره وری را با سرعت اندازه گیری بی نظیر افزایش دهند، کیفیت قطعه را بهبود بخشند و ضایعات را کاهش دهند. ویکتور اسکوبار، رئیس Renishaw SAS می‌گوید: «ترکیب دو فناوری ما اندازه‌گیری‌های بسیار سریع‌تر و با ارزش‌تری را هم برای کنترل فرآیند در تولید و هم برای فعالیت‌های تضمین کیفیت معمولی امکان‌پذیر می‌کند.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

(گروه مترولوژی: بادن-دبلیوüرتتمبرگ، آلمان) — گروه مترولوژیک به عنوان یکی از پیشتازان بازار نرم افزارهای اندازه گیری سه بعدی و با بیش از 40 سال تجربه، متعهد به بهبود عملکرد صنعتی مشتریان خود است.

نحوه رسیدگی به چالش های اندازه شناسی سه بعدی برای شرکت های تولیدی

با پیشنهاد X4 i-Tech، Metrologic Group به پروژه های بازرسی درون خطی سفارشی مشتریان می پردازد:
• رفع یک نیاز خاص بازرسی درون خطی با ایجاد یک ماشین سفارشی و نصب آن در جریان تولید آنها
• طراحی راه حل های نرم افزاری یکپارچه برای یک ماشین سفارشی

3. بخش i-Tech: ماشین آلات ویژه و نصب سفارشی

مترولوژی

مترولوژی سه بعدی در جریان کار کنترل کیفیت دیجیتال در Control 2023

چگونه با یک نرم افزار بازرسی سه بعدی جهانی و قدرتمند بهره وری را افزایش دهیم

مرحله 1: آماده سازی

مرحله 4: مدیریت

در نمایشگاه Control 2023 در اشتوتگارت، آلمان، در ماه مه گذشته، شرکت کنندگان راه حل های اندازه گیری سه بعدی این شرکت، از جمله پلت فرم نرم افزار جامع X4 را دیدند. در کارخانه هوشمند دیجیتال، نوآوری های این شرکت برای افزایش برنامه نویسی، سرعت، اشتراک گذاری داده ها و استانداردسازی، رویکرد پیشگام Metrologic Group را نشان می دهد.

به عنوان بخشی از رویکرد پایان به انتها که در بالا توضیح داده شد، گروه مترولوژیک و سیستم‌های کنترل بعدی (DCS)، یک نرم‌افزار و ارائه‌دهنده خدمات با کیفیت تولید، برای ارائه راه‌حلی جامع که شبیه‌سازی، طراحی، برنامه‌ریزی اندازه‌گیری، بازرسی، کیفیت را ترکیب می‌کند، شریک شده‌اند. نظارت و مدیریت

مرحله 2: برنامه

نرم‌افزار برنامه‌نویسی مجازی و تجزیه و تحلیل آفلاین گروه Metrologic، Silma X4 بر اساس مفهوم دوقلوی دیجیتالی است که توان عملیاتی، کارایی و برنامه‌نویسی سریع‌تر را امکان‌پذیر می‌سازد. Silma X4 و ماژول Path Planning به عنوان یک برنامه هوشمند که بهره وری را بهبود می بخشد، فرآیندهای بازرسی را ساده، ساده و بهینه می کند. ماژول برنامه ریزی مسیر بازرسی Silma X4 با کاهش زمان برنامه نویسی تا 60 درصد، بهره وری را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

مجموعه محصولات و راه حل های ساندویک برای افزایش کیفیت، کارایی و بهره وری طراحی شده اند.

جهانی
جهانی بودن Metrolog X4 i-Robot یک مزیت بزرگ است زیرا با طیف وسیعی از تجهیزات رباتیک و حسگرهای نوری سازگار است و انعطاف‌پذیری را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا بهترین تجهیزات را برای نیازها و بودجه خود انتخاب کنند. این ویژگی امکان ادغام آسان در سیستم های موجود را فراهم می کند که هزینه ها و زمان خرابی را کاهش می دهد و فرآیندهای بازرسی را بهینه می کند.

راه‌حل‌های اندازه‌شناسی Sandvik می‌توانند به خودکارسازی فرآیند تولید و ارائه ارزش به عنوان محصولات منحصربه‌فرد یا به‌عنوان بلوک‌های سازنده برای یک پلتفرم کامل کمک کنند. با اجرای محصولات مختلف، مشتریان از کنترل کیفیت بهبود یافته، ادغام رشته دیجیتال، بازخورد حلقه بسته، اتوماسیون و صرفه جویی در زمان بهره مند خواهند شد.

راه حل نرم افزار اندازه گیری همه در یک
گروه Metrologic با نرم افزار Metrolog X4 i-Robot خود بازرسی رباتیک را با راه حل همه کاره خود متحول می کند و کنترل ربات و تجزیه و تحلیل بازرسی را در یک بسته نرم افزاری قدرتمند ترکیب می کند. رابط کاربر پسند آن برنامه نویسی روال های بازرسی رباتیک را ساده می کند، در حالی که الگوریتم های پیشرفته داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل می کنند. این نرم افزار که برای صنایع هوافضا و خودرو مناسب است، فرآیندهای بازرسی را ساده می کند، خطاها را کاهش می دهد و کارایی را برای دقت و دقت بی نظیر بهبود می بخشد.

تاریخ انتشار: دوشنبه 14 خرداد 1392 – ساعت 12:00

خدمات و آموزش
گروه مترولوژیک به مشتریان خود این امکان را می دهد که دانش خود را به روز کنند یا به یک راه حل نرم افزاری جدید با پشتیبانی و آموزش مورد نیاز حرکت کنند. این شرکت همچنین خدمات زیر را ارائه می دهد:
• خط تلفن کارآمد: برای خدمات پس از فروش (مشکلات، بازخوردها، اشکالات)
• کارخانه آموزش: برای افزایش دانش و دانش در مورد هر راه حل
• مدیریت پروژه: برای ماشین آلات یا اهداف خاص
• قابلیت های برنامه نویسی در صورت تقاضا

اولین قدم این است که فرآیند اندازه گیری را به صورت آفلاین با شناسایی ویژگی های مورد اندازه گیری و ایجاد طرح ویژگی های بازرسی آماده کنید. Planner X4 با هر CAD و هر داده PMI تعبیه شده یا فایل برنامه ریزی بازرسی (انحصاری یا استاندارد مانند QIF) سازگار است.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-article/3d-metrology-within-digital-quality-control-workflow-control-2023-060523

کاملاً در جریان کار کیفیت دیجیتال، انتها به انتها یکپارچه شده است این فرآیند به لطف ابزارهای عرضی که می توانند فرآیند اندازه گیری سه بعدی را بهینه کنند و در نهایت داده ها را “معنا” کنند، تمام مراحل تولید را بهبود می بخشد. از برنامه‌ریزی اولیه استراتژی اندازه‌گیری سه‌بعدی تا تجزیه و تحلیل نتایج بازرسی و نظارت بر ماشین، این رویکرد به‌طور یکپارچه برای کنترل هزینه کل و بهینه‌سازی فرآیند کار می‌کند.

اتوماسیون تولید با راهکارهای اندازه گیری ساندویک

با اتصال یکپارچه نرم‌افزار Metrolog X4 به دستگاه اندازه‌گیری انتخابی، کاربر می‌تواند آن را هدایت کند، داده‌ها را بگیرد و تجزیه و تحلیل کامل را انجام دهد، سپس داده‌ها را در هر قالب دلخواه، از جمله پایگاه داده SQL با اتصال ساده، گزارش، صادر و منتشر کند. Metrolog X4 با جهانی بودن خود، کل زنجیره تجهیزات اندازه گیری را، صرف نظر از مارک ها یا فناوری ها، به هم متصل می کند. Metrolog X4 به عنوان بهترین نرم افزار در کلاس در تجزیه و تحلیل GDT و با الگوریتم های ابر نقطه ای دقیق، ارزش خود را برای بزرگترین تولید کنندگان جهان ثابت کرده است.

گروه مترولوژیک ابزارهای مختلف همکاری دیجیتالی را برای تصمیم‌گیری تولید، ساده‌سازی گردش کار و تعامل با تولید فراهم می‌کند. این آخرین مرحله، بر اساس یک پلت فرم همکاری دیجیتال، با هدف تسهیل کار تیمی و نظارت بر فرآیند با به هم پیوستن همه اعضای تیمی که اطلاعات اندازه‌گیری سه بعدی را دریافت می‌کنند یا نیاز به دسترسی به آن دارند، انجام می‌شود.

در هر مرحله از فرآیند کنترل کیفیت، راه حل نهایی ارزش افزوده ارائه می دهد و به مشتریان و کاربران نهایی کمک می کند تا ظرفیت های اندازه گیری خود را برای بهینه سازی هزینه، تلاش و مدیریت آموزشی، از یک نقطه مرجع، استاندارد کنند.

Laurent Monge، رئیس گروه Metrologic، می‌گوید: «تمرکز ما در Metrologic Group این است که با مشتریان خود برای بهبود کارایی تولید آنها، به لطف پلتفرم اندازه‌شناسی سه بعدی X4 ما، کار کنیم. سوابق ما در معرفی فناوری‌های اندازه‌گیری سه بعدی جدید به بازار، همراه با این واقعیت که اکنون بخشی از راه‌حل‌های تولیدی Sandvik هستیم، به ما اجازه می‌دهد تا راه‌حل‌های نرم‌افزار اندازه‌شناسی نسل بعدی را ارائه کنیم.

مرحله 3: اجرا کنید

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

ما متعهد به همکاری با مشتریان خود هستیم تا بهره وری آنها را بهبود بخشیم و اندازه گیری سه بعدی را به خط تولید نزدیک کنیم. مونگ توضیح می‌دهد که ترکیب فناوری‌های پنج محوری Renishaw با راه‌حل ما یک گام کلیدی در این فرآیند است.

بازدیدکنندگان از غرفه Metrologic Group در Control 2023 توانستند خود را در اکوسیستم دیجیتالی انتها به انتها از طریق چهار مرحله متمایز غوطه ور کنند: آماده سازی، برنامه نویسی، اجرا و تجزیه و تحلیل. این رویکرد متصل می‌تواند با حذف سیلوهای اندازه‌شناسی، تسهیل همکاری بیشتر بین تیم‌ها و کارخانه‌ها و اطمینان از ثبات نتایج اندازه‌گیری، هزینه کل مالکیت را برای تولیدکنندگان صنعتی کاهش دهد.

برنامه ریزی مسیر
Metrolog X4 i-Robot با در نظر گرفتن تمام محدودیت‌ها و محدودیت‌های نصب رباتیک، مسیرهای رباتیک بهینه‌سازی شده‌ای را ایجاد می‌کند که منجر به بازرسی‌های کارآمد و مؤثر می‌شود. این ویژگی خطاها را کاهش می دهد، دقت را بهبود می بخشد و زمان بازرسی را به حداقل می رساند و آن را به ابزاری ارزشمند برای بازرسی های با دقت بالا حتی در محیط های پیچیده صنعتی تبدیل می کند.

محلول پنج محور با Renishaw
گروه Metrologic و Renishaw از طریق یک قرارداد مشارکت، یک راه حل دقیق و سازنده پنج محوره را از طریق سر REVO و سیستم گیج Equator در طبقه مغازه ارائه می دهند. تقاضاهای رو به رشدی در صنعت تولید برای افزایش سطح بهره وری و کارایی با سرعت بیشتری وجود دارد. این همکاری قوی استراتژیک است و برای مقابله با این چالش های فعلی طراحی شده است.

گروه مترولوژیک همچنین اجزای نرم‌افزاری انتخابی i-Tech را برای پاسخگویی به درخواست‌های مشتریان ارائه می‌دهد. گروه Metrologic اجزای نرم افزار را برای رسیدگی به عملکردهای خاص، مانند مدیریت CAD، شبیه سازی، و حسگرهای درایو جمع آوری خواهد کرد.

یک رویکرد یکپارچه برای کارخانه متصل

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

برای ارائه یک راه حل اثبات شده بازرسی درون خطی به مشتریان، گروه Metrologic همچنین با DWFritz که طراحی، ساخت و پشتیبانی از سیستم های اتوماسیون مهندسی شده به سفارش و خط رو به گسترشی از راه حل های اندازه گیری و بازرسی غیرتماسی با سرعت بالا و غیرتماسی را انجام می دهد، همکاری کرده است. پلتفرم بازرسی سریع و بدون تماس ZeroTouch را می توان با نرم افزار Metrolog X4 ترکیب کرد. این دو شرکت ساندویک از نزدیک برای ارائه یک راه حل اندازه گیری کارآمد و جامع کار می کنند که نتایج دقیق و داده های معنی دار را در یک بسته اثبات شده صنعت تولید می کند.

به عنوان عضوی از گروه ساندویک از سال 2018، گروه مترولوژیک با نهادهای مختلف ساندویک همکاری می کند تا گزینه های جدیدی را برای ردیابی در یک زنجیره تولید بدون درز فعال کند. گروه ساندویک با به هم پیوستن فرآیند ماشینکاری و تضمین کیفیت، ادغام مترولوژی سه بعدی را در سیستم تولید تسهیل می کند.

1. بخش اصلی: DNA تاریخی شرکت

2. بخش i-Robot: بازرسی خودکار در طبقه تولید

ارزش افزوده و بهره وری
بخش Core که به مترولوژی متمرکز بر اندازه گیری با دقت بالا در آزمایشگاه ها اختصاص دارد، به نیاز مهم برای قابلیت اطمینان و کیفیت عناصر کنترل شده پاسخ می دهد. گروه مترولوژیک یک راه حل نرم افزاری کامل، پیشرفته و قابل اعتماد ارائه می دهد که امکان تجزیه و تحلیل دقیق اندازه شناسی، صرفه جویی در زمان، کاهش هزینه ها و بهبود مدیریت فرآیند را فراهم می کند. ارائه جدید و ساده شده Core از نظر ارائه کارایی و بهره وری به مشتریان ارزش بسیار بیشتری دارد. این به کاربران اجازه می دهد تا استفاده از CMM و دستگاه ها را بهینه کنند (کاهش زمان خرابی) و در عین حال سطح بالایی از دقت را حفظ کنند. به طور خلاصه، از طریق سفارشی سازی، استانداردسازی و راه حل های آفلاین در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. با این پیشنهاد ارزش جدید، گروه مترولوژیک به تعهد خود برای حمایت از مشتریان خود در عملکرد و قابلیت اطمینان طرح های بازرسی آنها در سال 2023 ادامه می دهد.

نیاز به دقت و راه‌حل نرم‌افزار اندازه‌شناسی کارآمد همچنان زیاد است، اما صنعت همچنین نیاز به تغییر مدیریت داده‌های دیجیتال بیشتر، همراه با راه‌حل‌های سازگار درون خطی پاسخگوتر را ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که Metrologic Group پیشنهادات خود را در سال جاری به سه بخش اصلی – هسته، ربات و فناوری – ساده‌سازی و بازسازی کرده است تا به ویژگی‌های بازار بهتر رسیدگی کند.