وزارت انرژی ایالات متحده بودجه توسعه انرژی همجوشی تجاری را تامین می کند

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/us-department-energy-funds-commercial-fusion-energy-development-062123.htmlدانشگاه تنسی-باتل ORNL را برای دفتر علوم وزارت انرژی ایالات متحده، بزرگترین حامی تحقیقات پایه در علوم فیزیکی در ایالات متحده، مدیریت می کند. دفتر علوم در تلاش است تا به برخی از مهم ترین چالش های زمان ما رسیدگی کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://energy.gov/science.

(ORNL: Oak Ridge, TN) — آزمایشگاه ملی Oak Ridge وزارت انرژی ایالات متحده با شش شرکت از هشت شرکتی که در حال پیشرفت طراحی و تحقیق و توسعه برای نیروگاه های همجوشی هستند با ماموریت دستیابی به یک نمایش آزمایشی در مقیاس آزمایشی همکاری خواهد کرد. همجوشی در یک دهه

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

Focused Energy و Zap Energy نیز جوایز مالی دریافت کردند.

وزارت انرژی آمریکا 46 میلیون دلار جایزه اعلام کرد در 31 مه 2023، و این خبر را از طریق جریان ویدیو. جوایز توسعه فیوژن مبتنی بر نقطه عطف زیر مرتبط با ORNL عبارتند از:
• سیستم‌های همجوشی مشترک المنافع – قدرت همجوشی تجاری در مقیاس زمانی ده ساله با نیروگاه فشرده و میدان بالا ARC
• پرینستون استلاراتورز – کارخانه آزمایشی همجوشی ستاره‌ای که با مجموعه‌ای از سیم پیچ‌های شکل‌دهنده مسطح فعال می‌شود
• Realta Fusion – آینه متقارن محوری با میدان بالا در مسیری سریعتر برای انرژی همجوشی
• بررسی طراحی اولیه توکامک انرژی-ST-E1 برای یک نیروگاه آزمایشی همجوشی
• گروه انرژی نوع یک – مسیر ستاره‌دار میدان بالا به سمت انرژی همجوشی تجاری
• Xcimer Energy — کارخانه آزمایشی IFE با درایور اکسایمر کم هزینه و پرانرژی و مفهوم HYLIFE