SupplyOne راه حل های بسته بندی ثانویه را ارائه می دهد

رشد بسته‌بندی‌های تجارت الکترونیک، بسته‌بندی راحت، و تکثیر SKU، و همچنین تمایل روزافزون برای عملیات بسته‌بندی پایدارتر، منجر به تنوع بیشتر بسته‌ها و ازدحام در قفسه شده است. در پاسخ، تولیدکنندگان پیکربندی‌های بسته‌بندی را تغییر می‌دهند و راه‌حل‌های بسته‌بندی ثانویه را اجرا می‌کنند که چهار الزام مهم بسته‌بندی خرده‌فروشی را که توسط گزارش هوش تجاری اخیر انجمن فناوری‌های بسته‌بندی و پردازش (PMMI) شناسایی شده است، برآورده می‌کنند:
• کارتن های آماده قفسه برای نمایش آسان تر محصول
• بسته های چندگانه / بسته های متنوع
• مواد زیست تخریب پذیر یا قابل بازیافت
• قابلیت ردیابی و امنیت محصول

علاوه بر این، SupplyOne در راه حل های سفارشی بسته بندی ثانویه/پایان خط تخصص دارد که به مشتریان کمک می کند تا بدون به خطر انداختن عملکرد یا سودآوری، به اهداف پایداری دست یابند. نزدیک شدن به پایداری با چشم‌انداز کاملی که همه جنبه‌های مالکیت بسته‌بندی را در بر می‌گیرد – از طراحی و انتخاب مواد گرفته تا فرآیندهای مرتبط با بسته‌بندی و توزیع تا پایان عمر – مهندسین و طراحان بسته‌بندی SupplyOne راه‌حل‌های بسته‌بندی سفارشی سازگار با محیط زیست را ایجاد می‌کنند که هدفمند برای بهینه‌سازی ساخته شده‌اند. نیازهای هر مشتری، کاهش هزینه ها و افزایش سرمایه در گردش.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/customer-care-news/supplyone-offers-secondary-packaging-solutions-052423.html

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

مراقبت از مشتری

SupplyOne راه حل های بسته بندی ثانویه را ارائه می دهد

ملاقات با روندهای پیکربندی بسته جدید

SupplyOne امکانات پیشرفته نمایش بسته بندی را در سراسر کشور ارائه می دهد تا تولید کنندگان، تولیدکنندگان مواد غذایی و شرکت های تجارت الکترونیک را با نمایش زنده ماشین آلات و مواد بسته بندی ثانویه جدید و بهبود یافته که این الزامات را برآورده می کنند، ارائه دهد. بازدیدکنندگان می توانند تجربه عملی با انواع مختلف نصب کیس اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، کیس سیلر، بسته بندی خلاء، بسته بندی پوستی، ماشین آلات بسته بندی کوچک، بسته بندی جریان، نوار نقاله، و تجهیزات تسمه را به دست آورند. تظاهرات مجازی نیز در دسترس است.

(SupplyOne: Newtown Square, PA) — SupplyOne Inc.، بزرگترین تامین کننده مستقل محصولات، تجهیزات و خدمات بسته بندی سفارشی موجدار و سایر محصولات با ارزش افزوده در ایالات متحده، راه حل های بسته بندی ثانویه و نهایی را برای ملاقات با جدید ارائه می دهد. تنظیمات بسته مورد نیاز با تغییر تقاضا برای بسته‌بندی، گروه‌بندی، حمل و نقل یا بازاریابی محصولات.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.