OSI Optoelectronics راه حل های OEM Optoelectronics را ارائه می دهد

راه‌حل‌های کلید در دست OSI شامل مدارهای چاپی انعطاف‌پذیر، نمونه‌سازی با کیفیت محصول، طرح‌های با چگالی فوق‌العاده، اتصالات داخلی با چگالی بالا، مدارهای انعطاف‌پذیر با طول طولانی، ساخت جعبه، فناوری نصب روی سطح (SMT)، مهار کابل، طرح‌های چند لایه، بالا و پایین است. – دی الکتریک های دما، محلول های ترکیبی، کاوشگر پرنده، طرح های شبکه جهانی، لیزرها، ال ای دی ها و مجموعه های ارزش افزوده. این پیشنهادات منحصر به فرد راه حل های مقیاس پذیری هستند که به تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پیمانکاران اصلی ارزش افزوده می دهند.

نوآوری

OSI Optoelectronics راه حل های OEM Optoelectronics را ارائه می دهد

ردیاب های نوری سیلیکونی و InGaAs استاندارد و سفارشی با کارایی بالا

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 خرداد 1392 – 11:58

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

(OSI Optoelectronics: Hawthorne, CA) — OSI Optoelectronics، یک رهبر جهانی در طراحی، توسعه و ساخت ردیاب های نوری استاندارد و سفارشی سیلیکونی و InGaAs با کارایی بالا، گسترش گسترده راه حل های نوری الکترونیکی را اعلام می کند. محصولات و خدمات جدید شامل طراحی، ساخت، و مونتاژ برای دقیق ترین مشخصات نصب شده، برد انعطاف پذیر و مدار انعطاف پذیر است.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

این شرکت که به خاطر طیف گسترده‌ای از آشکارسازهای نوری برای پزشکی، نظامی، هوافضا، مخابرات، نیمه هادی‌ها، صنعتی، علوم زیستی و الکترونیک مصرفی شهرت دارد، اکنون قطعات الکترونیکی نوری، ماژول‌های الکترونیکی و مجموعه‌های پیچیده سفارشی و قابل اعتماد را برای رفع نیازهای روزافزون ارائه می‌کند. پایگاه مشتری OEM آن.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/osi-optoelectronics-offers-expanded-oem-optoelectronics-solutions-060723.html

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه‌حل‌های سفارشی OEM OEM، مراجعه کنید www.osioptoelectronics.com.