OSI Optoelectronics راه حل های OEM Optoelectronics را ارائه می دهد

(OSI Optoelectronics: Hawthorne, CA) — OSI Optoelectronics، یک رهبر جهانی در طراحی، توسعه و ساخت ردیاب های نوری استاندارد و سفارشی سیلیکونی و InGaAs با کارایی بالا، گسترش گسترده راه حل های نوری الکترونیکی را اعلام می کند. محصولات و خدمات جدید شامل طراحی، ساخت، و مونتاژ برای دقیق ترین مشخصات نصب شده، برد انعطاف پذیر و مدار انعطاف پذیر است.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/osi-optoelectronics-offers-expanded-oem-optoelectronics-solutions-060723.html

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

راه‌حل‌های کلید در دست OSI شامل مدارهای چاپی انعطاف‌پذیر، نمونه‌سازی با کیفیت محصول، طرح‌های با چگالی فوق‌العاده، اتصالات داخلی با چگالی بالا، مدارهای انعطاف‌پذیر با طول طولانی، ساخت جعبه، فناوری نصب روی سطح (SMT)، مهار کابل، طرح‌های چند لایه، بالا و پایین است. – دی الکتریک های دما، محلول های ترکیبی، کاوشگر پرنده، طرح های شبکه جهانی، لیزرها، ال ای دی ها و مجموعه های ارزش افزوده. این پیشنهادات منحصر به فرد راه حل های مقیاس پذیری هستند که به تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پیمانکاران اصلی ارزش افزوده می دهند.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

این شرکت که به خاطر طیف گسترده‌ای از آشکارسازهای نوری برای پزشکی، نظامی، هوافضا، مخابرات، نیمه هادی‌ها، صنعتی، علوم زیستی و الکترونیک مصرفی شهرت دارد، اکنون قطعات الکترونیکی نوری، ماژول‌های الکترونیکی و مجموعه‌های پیچیده سفارشی و قابل اعتماد را برای رفع نیازهای روزافزون ارائه می‌کند. پایگاه مشتری OEM آن.

به گفته استیو کافل، معاون فروش و بازاریابی، “حسگرهای نوری سفارشی و راه حل های تشخیص ما عملکرد استثنایی را ارائه می دهند که همچنین می تواند برای برآورده کردن خواسته های هر پروژه بزرگ شود. قابلیت های پیشرفته ما به ما این امکان را می دهد که راه حل های نوآورانه ای را برای برآورده ساختن الزامات همیشه در حال تکامل OEM ارائه دهیم. ما به گسترش مجموعه خود ادامه می دهیم و محصولات و خدمات OEM شرکت خود را گرد هم می آوریم و آنها را تحت یک تامین کننده تلفیقی به نام OSI Optoelectronics ارائه می دهیم.

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 خرداد 1392 – 11:58

نوآوری

OSI Optoelectronics راه حل های OEM Optoelectronics را ارائه می دهد

ردیاب های نوری سیلیکونی و InGaAs استاندارد و سفارشی با کارایی بالا

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه‌حل‌های سفارشی OEM OEM، مراجعه کنید www.osioptoelectronics.com.