Mitutoyo America LH600F/FG Height Gage را منتشر کرد

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-news/mitutoyo-america-releases-lh600ffg-height-gage-070523.html

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

مترولوژی

Mitutoyo America LH600F/FG Height Gage را منتشر کرد

دقت (1.1+0.6L/600)μm با وضوح/تکرارپذیری 0.1μm/0.5μm

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۲ – ۱۱:۵۸

(Mitutoyo America: Aurora, IL) — Mitutoyo America Corp.، تولید کننده پیشرو در ابزارها و راه حل های اندازه گیری دقیق، از انتشار این دستگاه خبر داد. سیستم اندازه‌گیری خطی Mitutoyo LH600F/FG. LH600F جدیدترین مدل از سری Mitutoyo Linear Height Gage است که دارای چندین ویژگی و مزیت اضافه همراه با بهترین دقت در کلاس است. این سیستم از یک واحد مقیاس با دقت بالا و مکانیزم هدایت ساخته شده در تاسیسات ژاپنی این شرکت استفاده می کند.

LH-600F اکنون دارای یک رابط صفحه نمایش لمسی برای عملکرد آسان و شهودی است که به کاربران امکان می دهد با فشار دادن یک دکمه یا از طریق نمادهای صفحه لمسی اندازه گیری کنند. صفحه نمایش قابل چرخش و قابل تنظیم LH-600F همچنین دارای جهت جلو و عقب است. گزینه‌های خروجی جدید شامل خروجی Digimatic است که به داده‌ها اجازه می‌دهد مستقیماً به نرم‌افزار Excel یا SPC، با سیم یا بی‌سیم ارسال شوند، در حالی که قابلیت‌های خروجی USB و RS232C را حفظ می‌کنند.

سایر ویژگی های جدید عبارتند از:
• یک ویژگی جدید خود چک می تواند کثیفی یا روغن روی انکودر را تشخیص دهد و اطمینان حاصل کند که ابزار تمیز است و قادر به انجام اندازه گیری های دقیق است.
• اکنون می توان تغییرات فوری در واحدها، وضوح، و اندازه گیری دلتا از قرائت قبلی انجام داد.
• یک سیستم یاتاقان هوا حرکت ارتفاع سنج را آسان می کند. حالت نیمه شناور به آن اجازه می دهد تا در حین اندازه گیری، حتی با قطعات سنگین، راحت تر سر بخورد.
• قابلیت های موتوری تکرارپذیری و تکرارپذیری بهتری را فراهم می کند و حالت 2 بعدی بهبود یافته به کاربران امکان اندازه گیری زاویه ها، دایره های سوراخ پیچ و غیره را می دهد.
• یک پاسوئیچ اختیاری جدید برای اندازه‌گیری مجدد قطعات حجمی بدون دست در دسترس است.
• گزینه های متعدد پروب و موقعیت پروب را می توان برای اندازه گیری های عمودی و صافی بهتر تغییر داد.
• دقت عالی (1.1+0.6L/600)μm با وضوح/تکرارپذیری 0.1μm/0.5μm.

برای اطلاعات بیشتر، جدید را دانلود کنید ادبیات محصول LH600F.