MicroRidge Systems توسط رایلی ترونسون و اندی دووال خریداری شد

دووال یک مهندس طراحی محصول با بیش از 10 سال تجربه در توسعه سیستم های الکترومکانیکی در دایملر تراک آمریکای شمالی و تحقیقات لام است. او نقش مدیر فروش را بر عهده خواهد گرفت و از تخصص خود برای رهبری فروش MicroRidge و افزایش درآمد استفاده می کند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-news/microridge-systems-acquired-riley-tronson-and-andy-duvall-061223.htmlخلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

دووال و ترونسون متعهد به ادامه میراث برتری شرکت در صنعت هستند و مشتاقانه منتظر رشد و نوآوری هستند. MicroRidge Systems سابقه ای طولانی در ارائه راه حل های جمع آوری اندازه گیری با کیفیت بالا دارد و مالکان جدید متعهد هستند که شرکت را به ارتفاعات جدیدی برسانند.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.


اندرو دووال، مدیر فروش

(سیستم های میکروریج: Sunriver، OR) — سیستم های میکروریجرایلی ترونسون و اندرو (اندی) دووال، یک توسعه دهنده و سازنده پیشرو راه حل های جمع آوری اندازه گیری برای شرکت های تولیدی است. بنیانگذاران، جان شولد و مری چیشولم، پس از 40 سال در راس کار، بازنشسته می شوند و مفتخرند که شرکت را به دستان توانمند این دو مهندس باتجربه سپردند.

شولد، رئیس برکنار شده MicroRidge، می‌گوید: «تاسیس کردن MicroRidge یکی از پر ارزش‌ترین و چالش‌برانگیزترین تلاش‌هایی بوده است که مری و من انجام داده‌ایم. “ما هیجان زده هستیم که در دوران بازنشستگی خود فرو برویم و تجارت را به رایلی و اندی، دو مهندس توانا و پرانرژی واگذار کنیم.”

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ – ۱۱:۵۹

ترونسون می‌گوید: «ما از خرید MicroRidge Systems و همکاری در کنار کارکنان اختصاصی آن برای ارائه راه‌حل‌های جمع‌آوری اندازه‌گیری در سطح جهانی به شرکت‌های تولیدی هیجان‌زده هستیم.

ترونسون از مدرک مهندسی مکانیک خود برای تلاش‌های کارآفرینانه‌تر استفاده کرده است و مهارت‌های خود را در عملیات راه‌اندازی متخصص در فناوری، تولید و فروش سهیم کرده است. او نقش رئیس را بر عهده خواهد گرفت و در کنار دووال و سایر اعضای تیم MicroRridge برای ادامه توسعه راه حل های نوآورانه شرکت کار خواهد کرد.


رایلی ترونسون، رئیس جمهور

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

کارکنان اختصاصی قدیمی MicroRidge، از جمله مدیر تولید مایک مارتینو، که پشتیبانی فنی را نیز انجام می دهد، و متخصص مدیریت سفارش، Dani Haynes، به همراه تیم تولید ماهر MicroRidge، به همان صورت باقی خواهند ماند. مری و جان در طول دوره انتقال برای اطمینان از انتقال بی‌وقفه مالکیت در محل خواهند بود. مالکان جدید برای ادامه خدمت به مشتریان ارزشمند MicroRidge و ارائه همان کیفیت استثنایی، نوآوری، پشتیبانی و خدمات مشتری که شرکت به آن معروف است، هیجان زده هستند.