Marposs راه حل های تولید باتری لیتیوم یونی را با خرید MeSys GmbH گسترش می دهد

از طریق این خرید، Marposs مجموعه فناوری‌های موجود خود را برای بهبود کیفیت تولید در بخش خودروهای e-mobility با کاربردهای جدید خاص برای ساخت الکترودها و جداکننده‌های مورد استفاده در باتری‌های لیتیوم یون تکمیل می‌کند.

Marposs، که در سال 1952 تأسیس شد، با ارائه راه حل های پیشرفته ای که کیفیت و بهره وری را بهبود می بخشد و در عین حال هزینه های تولید را از طریق فناوری هایی مانند کنترل فرآیند، نظارت بر ماشین ابزار، و اندازه گیری دقیق، و همچنین آزمایش نشت و خطوط مونتاژ و کنترل خودکار کاهش می دهد، متمایز شد. استراتژی رشد Marposs که یک تامین‌کننده کلیدی قدیمی بازارهای خودرو و هوافضا است، شامل خرید شرکت‌های باکیفیت است که محصولات نوآورانه‌ای را به عنوان مکمل مجموعه آن ارائه می‌دهند و امکان نفوذ به بخش‌های جدید بازار را فراهم می‌کنند. گروه Marposs بیش از 3500 کارمند در سراسر جهان دارد و در 25 کشور با بیش از 80 دفتر حضور دارد.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

MeSys راه حل های اندازه گیری وب را برای خطوط تقویم، اکستروژن، پوشش، پوشش اکستروژن، نبافته، کامپوزیت و خطوط لمینت ارائه می دهد. واقع در باواریا، و با بیش از 30 سال تجربه، به یک پایگاه مشتری متنوع شامل تامین کنندگان پیشرو OEM و Tier در سراسر جهان خدمات می دهد.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 خرداد 1392 – ساعت 12:00

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

(Marposs: Auburn Hills, MI) — مارپوس، پیشرو جهانی در فناوری های اندازه گیری، بازرسی و آزمایش، خرید MeSys GmbH، تولید کننده سیستم های غیر تماسی و غیر رادیومتری برای اندازه گیری وزن سطح، ضخامت و سطح رطوبت در مواد نازک و انعطاف پذیر وب را اعلام کرد.

مترولوژی

Marposs راه حل های تولید باتری لیتیوم یونی را با خرید MeSys GmbH گسترش می دهد

متخصصان اندازه گیری بدون تماس و بدون تشعشع مواد مسطح

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-news/marposs-expands-solutions-li-ion-battery-production-acquiring-mesys-gmbh

تصویر
Marposs با خرید MeSys GmbH اندازه گیری بدون تماس و بدون تشعشع مواد نازک و مسطح را به مجموعه خود اضافه کرده است.