Hexagon و Hendrick Motorsports شریک درایو نوآوری در مسابقات اتومبیلرانی هستند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1392 – ساعت 12:00

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

اسکات گرامبلز، مدیر عملیات تجاری هگزاگون، می‌گوید: «همکاری برای ارائه فناوری‌هایی که به Hendrick Motorsports در ادامه نوآوری‌های عملکردی برنده مسابقه کمک می‌کند، فرصتی هیجان‌انگیز است و رابطه طولانی‌مدت ما را تقویت می‌کند.» «در ارائه راه‌حل‌های اندازه‌شناسی که انعطاف‌پذیری، ظرفیت و دقت بیشتری را ارائه می‌دهند، هدف این است که اطمینان حاصل شود که Hendrick Motorsports ابزارهایی را دارد که با اطمینان محدودیت‌های عملکرد را پشت سر می‌گذارد و ابتدا از خط پایان عبور می‌کند.»

جف اندروز، رئیس و مدیر کل Hendrick Motorsports می‌گوید: «تمرکز بی‌وقفه بر کیفیت، دقت و توجه به جزئیات، چیزی است که در مسابقات نسکار پیروز می‌شود. در محیط امروزی، سطح رقابت بسیار بالاست و ما باید هر چیزی را که می توانیم کنترل کنیم، به حداکثر برسانیم. محصولات دقیق Hexagon هنگام ورود به مسابقات آخر هفته در آستانه برخی نقاط عطف قابل توجه، آرامش خاطر را برای ما فراهم می کند. با این تعهد ده ساله تاریخی، ما مشتاقانه منتظریم تا در آینده بسیاری از دستاوردهای هیجان انگیز را با هم جشن بگیریم.

تا سال 2032، این قرارداد 10 ساله شامل ارائه اسپانسر هگزاگون از آزمایشگاه کنترل کیفیت پیشرفته 3000 فوت مربعی در دانشگاه هندریک موتور اسپورت کنکورد، کارولینای شمالی است. این مشارکت فنی به تیم برنده در سطح بالای نسکار توانایی ورود به محیط های رقابتی را با اعتماد به نفس بیشتر می دهد، زیرا تیم به پیروزی 300 جام و پانصدمین پیروزی موتور سری ملی نسکار نزدیک می شود.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

(نسکار: شارلوت، NC) — Hexagon به قهرمانان 14 بار سری جام NASCAR، Hendrick Motorsports به عنوان ارائه‌دهنده رسمی سخت‌افزار و نرم‌افزار اندازه‌شناسی آن برای دهه آینده پیوسته است. هدف مشترک این همکاری، ارتقای عملکرد تیم مسابقه با استفاده از آخرین فن‌آوری‌های اسکن، اندازه‌گیری، و دیجیتالی‌سازی بخش هوش تولیدی Hexagon است.

قابلیت‌های جدید بازرسی رباتیک مشترک به از بین بردن تنگناهای بازرسی کمک می‌کند، زیرا به تیم اجازه می‌دهد تا اندازه‌گیری بدون نظارت را خودکار کند تا بتواند نیروی انسانی با ارزش بیشتری را به سایر وظایف حیاتی اختصاص دهد. افزودن سه دستگاه اندازه‌گیری مختصات جدید (CMM) ظرفیت بازرسی بیشتری را فراهم می‌کند و در عین حال اطمینان می‌دهد که سازمان از فناوری لازم برای تنوع بخشیدن به قابلیت‌های اندازه‌گیری کاوشگر و غیر تماسی برخوردار است. افزایش انعطاف پذیری بازرسی به آن کمک می کند تا سطوح قطعات را با کارآمدتر و دقیق تر اسکن کند و مواد بازتابنده چالش برانگیز مانند فیبر کربن را بازرسی کند. آزمایشگاه کنترل کیفیت جدید در Hendrick Motorsports همچنین شامل اسکنرهای لیزری قابل حملی است که اندازه گیری قطعات را در سراسر مرکز ساده می کند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/hexagon-and-hendrick-motorsports-partner-drive-racing-innovation-053123.html

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.