Hexagon و Hendrick Motorsports شریک درایو نوآوری در مسابقات اتومبیلرانی هستند

(نسکار: شارلوت، NC) — Hexagon به قهرمانان 14 بار سری جام NASCAR، Hendrick Motorsports به عنوان ارائه‌دهنده رسمی سخت‌افزار و نرم‌افزار اندازه‌شناسی آن برای دهه آینده پیوسته است. هدف مشترک این همکاری، ارتقای عملکرد تیم مسابقه با استفاده از آخرین فن‌آوری‌های اسکن، اندازه‌گیری، و دیجیتالی‌سازی بخش هوش تولیدی Hexagon است.

اسکات گرامبلز، مدیر عملیات تجاری هگزاگون، می‌گوید: «همکاری برای ارائه فناوری‌هایی که به Hendrick Motorsports در ادامه نوآوری‌های عملکردی برنده مسابقه کمک می‌کند، فرصتی هیجان‌انگیز است و رابطه طولانی‌مدت ما را تقویت می‌کند.» «در ارائه راه‌حل‌های اندازه‌شناسی که انعطاف‌پذیری، ظرفیت و دقت بیشتری را ارائه می‌دهند، هدف این است که اطمینان حاصل شود که Hendrick Motorsports ابزارهایی را دارد که با اطمینان محدودیت‌های عملکرد را پشت سر می‌گذارد و ابتدا از خط پایان عبور می‌کند.»

قابلیت‌های جدید بازرسی رباتیک مشترک به از بین بردن تنگناهای بازرسی کمک می‌کند، زیرا به تیم اجازه می‌دهد تا اندازه‌گیری بدون نظارت را خودکار کند تا بتواند نیروی انسانی با ارزش بیشتری را به سایر وظایف حیاتی اختصاص دهد. افزودن سه دستگاه اندازه‌گیری مختصات جدید (CMM) ظرفیت بازرسی بیشتری را فراهم می‌کند و در عین حال اطمینان می‌دهد که سازمان از فناوری لازم برای تنوع بخشیدن به قابلیت‌های اندازه‌گیری کاوشگر و غیر تماسی برخوردار است. افزایش انعطاف پذیری بازرسی به آن کمک می کند تا سطوح قطعات را با کارآمدتر و دقیق تر اسکن کند و مواد بازتابنده چالش برانگیز مانند فیبر کربن را بازرسی کند. آزمایشگاه کنترل کیفیت جدید در Hendrick Motorsports همچنین شامل اسکنرهای لیزری قابل حملی است که اندازه گیری قطعات را در سراسر مرکز ساده می کند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/hexagon-and-hendrick-motorsports-partner-drive-racing-innovation-053123.html

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1392 – ساعت 12:00

نوآوری

Hexagon و Hendrick Motorsports شریک درایو نوآوری در مسابقات اتومبیلرانی هستند

مشارکت 10 ساله فناوری شامل حمایت از آزمایشگاه کنترل کیفیت است

ادغام انواع فن‌آوری‌های اندازه‌شناسی شش‌ضلعی جدید برای Hendrick Motorsports، این تیم را قادر می‌سازد تا حجم بیشتری از قطعات را اندازه‌گیری کند، زیرا تلاش می‌کند تا ضرب‌الاجل‌های سخت مسابقه و زمان‌های تولید را رعایت کند. افزایش عملکرد به ویژه زمانی که تیم در اوج بازی خود است چالش برانگیز است و فناوری‌های جدید به آن کمک می‌کنند تا انتخاب‌های آگاهانه‌تری در مورد اینکه چه اجزا و مجموعه‌هایی برای پیست ایده‌آل هستند، داشته باشد. تفاوت های تحمل حتی چند هزارم اینچ می تواند عملکرد بالای اجزای قطار سوپاپ، مانند بازوهای چرخان، میله های فشار و فنرهای سوپاپ را ایجاد یا خراب کند. توانایی جمع‌آوری سریع و آسان داده‌های اندازه‌شناسی به تیم کمک می‌کند تصمیم بگیرد که چه ترکیبی از مؤلفه‌ها بهترین عملکرد را دارد.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.