ETQ برنده و فینالیست های جوایز برتری نوآوری 2023 را اعلام کرد

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/etq-announces-winner-and-finalists-2023-innovation-excellence-awards-070323

Varian یک ماژول مدیریت اقدام میدانی برای ETQ Reliance ایجاد کرد تا فرآیندهای کلیدی را دیجیتالی و استاندارد کند، مانند: تعیین اقدام میدانی. ارزیابی گزارش پذیری؛ و موارد اقدام حاوی گزارش ها و ارتباطات با آژانس های نظارتی و سایرین. پیاده‌سازی ماژول در ETQ همچنین آن را قادر می‌سازد تا با سایر سوابق کیفی، مانند سوابق ملاقات یا شکایات و ارزیابی ریسک، ادغام شود تا اطلاعات حمایت کننده از اقدامات میدانی را راحت‌تر جمع‌آوری کند.

Nutrien اهداف ایمنی حمل و نقل را برآورده می کند

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

نوآوری

ETQ برنده و فینالیست های جوایز برتری نوآوری 2023 را اعلام کرد

Trane Technologies، Varian Medical Systems و Nutrien برای استفاده نوآورانه از ETQ Reliance شناخته شده اند.

تاریخ انتشار: دوشنبه 12 تیر 1392 – ساعت 12:00

فن آوری های Trane یکی از نوآوران پیشرو در آب و هوا در جهان است و از طریق مجموعه محصولات و خدمات سازگار با محیط زیست، راه حل های آب و هوایی کارآمد و پایدار را برای ساختمان ها، خانه ها و حمل و نقل به ارمغان می آورد. این کسب و کار به دنبال راه بهتری برای بازیابی پولی که از تامین کنندگان به دلیل مواد ناسازگار (NCM) است، بود.

سیستم های پزشکی واریانیک شرکت زیمنس هلث‌اینرز، تولیدکننده پیشرو در تجهیزات پزشکی و نرم‌افزار برای درمان سرطان و سایر بیماری‌های پزشکی است. به عنوان یک شرکت جهانی علوم زیستی، باید به مقررات FDA و سایر نهادهای نظارتی در سراسر جهان پایبند باشد. برای فعال کردن انطباق بهتر، Varian می‌دانست که باید فرآیندهای عمل میدانی اصلی را ساده کند.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

برای ایجاد دید بهتر در عملکردهای داخلی و تامین کنندگان آن، Trane Technologies فرآیند NCM خود و سیستم های اصلی سازمانی را در برنامه ETQ Reliance NCM خود تجسم کرد. این تیم اکنون می‌تواند به سرعت مشکلات را شناسایی کند و همچنین تراکنش‌های مالی را بهتر مدیریت کند تا به هدف خود برای تحقق بازیابی 100% مالی برسد. این برنامه به آن اجازه می‌دهد تا زمان‌های چرخه استاندارد را فشرده کند، روش بازیابی خود را بهبود بخشد، و درآمد بازگشتی سریع‌تر و ثابت‌تری را به دست آورد، در حالی که همه اینها را قادر می‌سازد تا ارتباط و تعامل کلی با تامین‌کننده را بهتر کند.

سیستم های پزشکی Varian مطابقت با مدیریت اقدام میدانی را تضمین می کند

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

جیمی فرناندز، مدیر ارشد محصول می‌گوید: «این یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های سال است که سعی کنید در میان بسیاری از پیاده‌سازی‌های مشتری برجسته ETQ Reliance، یک برنده معرفی کنید، زیرا اکثر مشتریان از انعطاف‌پذیری سیستم برای پیکربندی نیازهای خاص خود بهره می‌برند.» ETQ. قضات ما تحت تأثیر استفاده Trane Technologies از ETQ Reliance برای به حداقل رساندن تأثیر مالی مواد ناسازگار قرار گرفتند. آنها به همان اندازه تحت تأثیر سیستم‌های پزشکی Varian و توانایی Nutrien برای بهینه‌سازی و تنظیم راه‌حل برای کمک به تحقق اهداف کلیدی ایمنی و کیفیت انطباق قرار گرفتند.

از طریق پروژه های نوآورانه که در زیر به آنها اشاره شده است، Trane Technologies، Varian Medical Systems، و Nutrien دستاوردهای قابل توجهی در معیارهای جایزه نشان دادند، از جمله:
• ارتباط بسیار بالا با بازارهای کیفیت و ایمنی اصلی ETQ
• بازگشت سرمایه قابل اندازه گیری و معنادار (ROI)
• تخصص نشان داده شده در به حداکثر رساندن قابلیت های پیکربندی و یکپارچه سازی Reliance

Trane Technologies راه حل بهتری برای مواد غیر منطبق ایجاد می کند

(ETQ: برلینگتون، MA) – ETQ، بخشی از Hexagon، ارائه دهنده پیشرو سیستم مدیریت کیفیت (QMS)، برنده و فینالیست های سال 2023 را برای جوایز تعالی نوآوری سالانه ETQ خود اعلام کرده است. مشتری ETQ Trane Technologies به عنوان برنده پروژه ارسالی انتخاب شد و پس از آن، ارسال‌هایی از فینالیست‌های Varian Medical Systems و Nutrien انجام شد.

این جوایز در جریان کنفرانس سالانه مشتریان Quality Vision که اخیرا در انجمن Caesars در لاس وگاس برگزار شد، اهدا شد. برنامه جوایز نبوغ مشتری را در استفاده از ETQ Reliance به روش‌های منحصربه‌فرد، خلاقانه و نوآورانه برای رسیدگی به چالش‌ها در کیفیت، سلامت و ایمنی و در عین حال باز کردن ارزش تجاری قابل توجهی برای سازمان برجسته می‌کند.

مواد مغذییک شرکت کشاورزی جهانی و بزرگترین ارائه‌دهنده نهاده‌ها و خدمات محصول در جهان، در بیش از 800 فروشگاه خرده‌فروشی در سراسر ایالات متحده فعالیت می‌کند. به عنوان یک شرکت حمل و نقل ایالات متحده، برای کاهش زمان صرف شده برای مستندسازی و گزارش تخلفات کنار جاده ای و اقدامات اصلاحی، یکپارچگی بین پایگاه داده اداره ایمنی خودروهای فدرال وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DOT) مورد نیاز بود. Nutrien گردش کار DOT Commercial Motor Vehicle (CMV) را در ETQ Reliance متمرکز کرد تا داده ها و بینش های جامع کیفیت را برای بهبود ایمنی راننده فعال کند.

علاوه بر Trane Technologies، Varian Medical Systems و Nutrien، ETQ موارد ارسالی را برای استفاده های نوآورانه و سفارشی سازی ETQ Reliance از مشتریان کلاس جهانی در انواع صنایع مانند علوم زیستی، مراقبت های بهداشتی، کشاورزی، و کالاهای بسته بندی مصرفی دریافت کرد. مشتریان نه تنها امروزه ارزش ETQ Reliance را به ارمغان می آورند، بلکه دائماً چگونگی بهبود نتایج تجاری آینده را نیز بررسی می کنند.