DEEPX با جایزه طلایی مبتکر 2023 از Vision System Design مفتخر شد

پس از برنده شدن جایزه مجازی نوآوری، DEEPX شهرت خود را برای نبوغ و نوآوری در بازار جهانی فناوری بینایی ماشین تقویت کرده است. در پاسخ به این جایزه، مدیر عامل DEEPX، Lokwon Kim، قدردانی خود را ابراز کرد و گفت: “من مفتخرم که این تقدیرنامه را دریافت کردم، که نشان دهنده اصالت و نوآوری DEEPX در زمینه فناوری بینایی ماشین است.”

(DEEPX: Tokyo) — DEEPX، یک شرکت پیشرو در صنعت فناوری نیمه هادی هوش مصنوعی، اعلام کرد که دریافت کرده است طراحی سیستم ویژن (VSD) مدال طلای مجازی نوآوری 2023 مجله. این شناخت تأیید می کند که IP واحد پردازش عصبی (NPU) DEEPX، DX-GEN1، یکی از خلاقانه ترین محصولات در زمینه بینایی ماشین در سال جاری است. این جایزه معتبر در Automate 2023 که در 22 می 2023 در دیترویت برگزار شد، اعلام شد.

DEEPX با همکاری مشتریان جهانی خود به طور فعال در حال انجام کار اعتبار سنجی برای تولید انبوه همه محصولات خود از جمله:
• DX-L1، قادر به پردازش ویدیو از یک دوربین با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی است
• DX-L2، قادر به پردازش همزمان اطلاعات ویدئویی از سه دوربین
• DX-M1، برای پردازش ویدیو از بیش از 10 دوربین طراحی شده است
• DX-H1، ساخته شده برای پردازش همزمان ویدیو از بیش از 10000 دوربین

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ – ۱۱:۵۹

نوآوری

DEEPX با جایزه طلایی مبتکر 2023 از طراحی سیستم ویژن

این شرکت به دلیل طراحی سخت افزاری و نرم افزاری بهینه برای دستگاه های لبه، از جمله روباتیک و برنامه های کاربردی کارخانه های هوشمند مورد توجه قرار گرفته است

انتظار می‌رود این تراشه‌های هوش مصنوعی در سناریوهای مختلفی مانند روباتیک، کارخانه هوشمند و دوربین‌های هوشمند (CCTV) پیاده‌سازی شوند.

فناوری NPU DEEPX همچنین از دقت محاسباتی هوش مصنوعی همتراز با پردازنده‌های گرافیکی (اگر نگوییم فراتر از آن) برخوردار است. DEEPX بهترین راه حل هوش مصنوعی جاسازی شده در جهان را ارائه می دهد که عملکرد بالا، مصرف انرژی کم و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهد. راندمان انرژی استثنایی آن را از سایر محصولات متمایز می کند و از راندمان عملکرد برتر دستگاه های IoT اطمینان می دهد.

به عنوان بخشی از افتتاح شعبه مستقر در ایالات متحده، DEEPX US، این شرکت همچنین اخیراً محصولات فیزیکی خود را در Embedded Vision Summit 2023 که در سانتا کلارا، کالیفرنیا برگزار شد، رونمایی کرد. تمام خانواده تراشه‌های هوش مصنوعی DEEPX با استفاده از فناوری DX-GEN1 این شرکت توسعه یافته‌اند. بیش از 20 مورد از این فناوری‌های هوش مصنوعی نوآورانه، از جمله نمایش‌های بی‌درنگ مبتنی بر این تراشه‌ها، در غرفه DEEPX به نمایش گذاشته شد و تأثیر ماندگاری را بر تعداد زیادی از نمایندگان شرکت‌های جهانی که هوش مصنوعی و فناوری‌های یادگیری ماشینی پیشرفته DEEPX را تحسین کردند، بر جای گذاشت.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

طراحی سیستم های ویژنمجله پیشرو در صنعت بینایی ماشین ایالات متحده، سالانه جوایز Innovators را برای شناسایی محصولات و راه حل های نوآورانه در زمینه بینایی ماشین اعطا می کند. به عنوان یک منبع معتبر، VSD بینش هایی در مورد آخرین فناوری ها، برنامه ها و روند خدمات در سیستم های بینایی در سراسر جهان ارائه می دهد. هیئت داوران این جایزه متشکل از کارشناسانی از شرکت های یکپارچه سازی سیستم (SI) و شرکت های کاربر نهایی است. معیارهای ارزیابی عبارتند از: اصالت; نوآوری؛ استفاده از تکنولوژی های روز؛ مزایا برای طراحان، SI ها و کاربران نهایی؛ و افزایش بهره وری برندگان قبلی این جایزه شامل شرکت های بینایی ماشین جهانی مانند Cognex، Keyence و Sony Imaging هستند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/deepx-honored-gold-innovator-award-2023-vision-system-design-061923.html

لیندا ویلسون، سردبیر VSD، از DEEPX برای دریافت مدال طلا در جوایز نوآوری VSD 2023 تمجید کرد. او بر اهمیت این جایزه تاکید کرد و گفت: «هر ساله این برنامه بی‌طرفانه و رقابتی با هدف تجلیل از نوآورانه‌ترین محصولات و سیستم‌ها در بینایی ماشین است. را طراحی سیستم های ویژن تیم مایل است به DEEPX برای امتیازش در برنامه جوایز Innovators 2023 تبریک بگوید. تیم DEEPX باید بسیار افتخار کند.”

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.