Creaform آخرین نسخه VXintegrity را راه اندازی کرد

(خلق: کبک، کانادا) — Creaform، یک واحد تجاری AMETEK و یک رهبر جهانی در راه حل های اندازه گیری سه بعدی قابل حمل و خدمات مهندسی، نسخه جدیدی از یکپارچگی VXراه حل آن برای ارزیابی آسیب سطحی. اکنون برای همه شرکت‌های خدمات آزمایش غیرمخرب (NDT) در چندین بخش در دسترس است.

الگوریتم جدید صنعت اول

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/creaform-launches-latest-version-vxintegrity-070623.html

VXintegrity یکپارچه با اسکنر دستی HandySCAN 3D Creaform کار می کند، که گردش کار NDT را تسهیل و تسریع می کند. این ارزشی است که Creaform به جدول آورده است: اسکنرهای سه بعدی قدرتمند و نرم افزار اندازه گیری سه بعدی کامل و یکپارچه.

مهم ترین تغییر الگوریتم تغییر بازی VXintegrity است که نیاز به تعامل انسانی برای تجزیه و تحلیل هر سطحی را از بین می برد و نتایج بسیار تکرارپذیر را تضمین می کند. همچنین تمام محدودیت‌های الگوریتم‌های ساده‌تر را حذف می‌کند، که راه را برای بازرسی برنامه‌های کاربردی در اجزای پیچیده، مانند هندسه‌های دو انحنا، لوله‌های زانویی، اتصالات T، سوپاپ‌ها، نازل‌های پیشرفته و لوله‌های دیگ هموار می‌کند. این الگوریتم به مرجع مدل CAD یا هیچ مداخله دستی با داده ها برای شناسایی منطقه مورد علاقه نیاز ندارد.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

Jérome-Alexandre Lavoie، مدیر مدیریت محصول Creaform می‌افزاید: «از زمان عرضه در سال گذشته، استقبال از VXintegrity واقعاً مثبت بوده است. بسیاری از مشتریان جدید واقعاً تحت تأثیر عملکرد راه حل قرار گرفتند و توافق کردند که بازگشت سرمایه فناوری‌ها برای دستیابی به زمان زیادی طول نخواهد کشید.»