Configit تولید سریع صورتحسابهای مواد قابل تنظیم را فعال می کند

BOM Solve API از یک cBOM موجود و یک پیکربندی محصول خاص به عنوان ورودی استفاده می‌کند، سپس فوراً یک BOM پیکربندی شده یا 100% BOM را برای پیکربندی داده شده ایجاد می‌کند. این می تواند توسط مهندسان برای آزمایش و اشکال زدایی cBOM ها و مدل های محصول در طول فرآیند طراحی استفاده شود.

مراقبت از مشتری

Configit تولید سریع صورتحسابهای مواد قابل تنظیم را فعال می کند

از cBOM موجود و پیکربندی محصول استفاده می کند، فورا BOM پیکربندی شده را برای پیکربندی داده شده ایجاد می کند

با یک BOM فروش قابل تنظیم و پیکربندی معتبر، BOM Solve API می‌تواند فوراً یک BOM فروش را به عنوان بخشی از فرآیند پیکربندی-قیمت-مقول (CPQ) ایجاد کند. BOM Solve API به هیچ ترتیبی به cBOM یا مدل محصول در حال توسعه تکیه ندارد. از این رو، راه حل 120٪ BOM را در خود جای می دهد، که در آن برخی از گزینه های پیکربندی برای ورودی های مهندسی بیشتر به عنوان بخشی از یک فرآیند جزئی مهندس به سفارش (ETO) باز مانده است.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/customer-care-news/configit-enables-fast-generation-configurable-bills-materials-061523.html

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تقاضای مداوم برای محصولات قابل شخصی سازی و شخصی سازی بیشتر نیاز به طرح های محصول قابل تنظیم بیشتری دارد. با این حال، طراحی و کار با cBOM ها، که به عنوان 150% BOM یا Super BOM شناخته می شوند، می تواند چالش برانگیز باشد. ایجاد یک BOM معتبر برای یک محصول قابل تنظیم می تواند زمان بر باشد و می تواند به تلاش دستی زیادی نیاز داشته باشد. راه حل های موجود برای تولید یا انفجار خودکار cBOM اغلب کند هستند. در حالت ایده آل، cBOM و مدل محصول باید همزمان توسعه داده شوند. اما تاکنون هیچ راهی برای استفاده از مدل های محصول در فرآیند طراحی cBOM وجود نداشته است.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

BOM Solve API اولین راه حل از مجموعه راه حل های متمرکز بر پیکربندی مهندسی و چالش های BOM است که Configit قصد دارد در نسخه های آینده ارائه دهد.

(Configit: کپنهاگ، دانمارک) – Configit، یک رهبر جهانی در مدیریت چرخه حیات پیکربندی (CLM)، اعلام کرد که آس را پیکربندی کنید ارائه اکنون می تواند از مدل های محصول به طور موثرتری در طول طراحی صورتحساب های مواد قابل تنظیم (cBOMs) استفاده کند و از فرآیندهای نقل قول به طور موثرتری پشتیبانی کند.

تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 خرداد 1392 – 12:01

برای رفع این چالش‌ها، Configit Ace BOM Solve API به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا با استفاده از مدل‌های محصول، به سرعت یک BOM برای یک محصول قابل تنظیم تولید کنند. این امر مهندسان و مدل‌سازان محصول را قادر می‌سازد تا با هم همکاری کنند و مدل cBOM و محصول را توسعه دهند.

هنریک هالگارد می‌گوید: «با BOM Solve API، ما راه‌حلی قدرتمند ارائه می‌دهیم که طراحی مشترک روی cBOM‌ها و مدل‌های محصول را امکان‌پذیر می‌سازد که می‌تواند بسیاری از مسائل را از قبل شناسایی کند، به‌جای تلاش برای حل و فصل اختلافات زمانی که cBOM و مدل محصول به‌صورت مجزا طراحی می‌شوند». ، معاون مدیریت محصول و یکی از بنیانگذاران Configit. توانایی تولید آنی BOM برای محصولات قابل تنظیم، تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا از مدل‌های محصول به روشی کاملاً جدید استفاده کنند، و ما همچنان به توسعه راه‌حل‌های خود برای کمک به مقابله موثرتر با چالش‌های پیکربندی ادامه می‌دهیم.