Canon Medical Components-Digital Radiography Touts Wireless CXDI-Pro Series

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

(کامپوننت های پزشکی کانن: ایروین، کالیفرنیا) — قطعات پزشکی Canon ایالات متحده آمریکا-رادیوگرافی دیجیتال، یک رهبر جهانی در آشکارسازهای پیشرفته صفحه تخت (FPDs)، اجزای اشعه ایکس، لوله های اشعه ایکس و فناوری های نوآورانه دوربین فیلمبرداری، سری سیستم های آشکارساز صفحه تخت رادیوگرافی دیجیتال بی سیم CXDI-Pro را معرفی می کند. سیستم‌های بی‌سیم Canon CXDI-Pro بسیار قابل اعتماد و مقرون‌به‌صرفه با داشتن تصویربرداری دیجیتال برتر، به‌طور ویژه برای پشتیبانی از نیازهای سخت‌گیرانه بخش‌های تصویربرداری پزشکی و برنامه‌های رادیوگرافی عمومی طراحی شده‌اند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/canon-medical-components-digital-radiography-touts-wireless-cxdi-pro-series

تاریخ انتشار : سه شنبه 23 خرداد 1392 – ساعت 12:00

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

طراحی صفحه تخت به صورت ارگونومیک، سبک وزن، قوی و آسان است. سطح براق و صاف بدون پیچ است که تمیز کردن آن را آسان تر می کند. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به قابلیت تشخیص نوردهی خودکار (AED)، حفاظت ضد آب و گرد و غبار IP55، عمر باتری بیش از 10 ساعت و آماده‌سازی سریع 4 ثانیه‌ای (بسته به حالت اکتساب) اشاره کرد که آشکارسازها را برای استفاده در زمان نیاز آماده می‌کند. سیستم‌های FPD با استفاده از نرم‌افزار کنترلی CXDI NE اختصاصی Canon که گردش کار را بهینه می‌کند در ویندوز 10 به‌خوبی کار می‌کنند و در عین حال تصویربرداری پیشرفته‌تری را با تصحیح پراکندگی برای آزمون‌های غیرشبکه‌ای ارائه می‌دهند.

آشکارسازهای بی سیم صفحه تخت در سه اندازه موجود هستند: 14 اینچ x 17 اینچ (6.4 پوند با باتری). 11 اینچ x 14 اینچ (4.6 پوند با باتری)؛ و 17 x 17 اینچ (7.7 پوند با باتری).

رادیوگرافی دیجیتال CMCU که بیست و پنجمین سالگرد خود را از زمان پیشروی اولین آشکارساز DR در جهان جشن می گیرد، سری نوآورانه بی سیم CXDI-Pro را در نمایشگاه تجاری آینده به نمایش می گذارد: بازدیدکنندگان می توانند اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنند. انجمن تکنولوژیست های رادیولوژی آمریکا (ASRT)، 22 تا 23 ژوئن 2023، در Nugget Casino Resort، Reno، نوادا، غرفه 25.