API و زیمنس سرعت و اتوماسیون اندازه گیری را به گراتس می آورند


نصب شده بر روی یک ستون: ردیاب لیزری API

به گفته گروبر، با این حال، تنها زمان اندازه گیری نبود که می توان صرفه جویی کرد. انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان فرآیند تا اندازه گیری نهایی قاب های شاسی نیز مهم بود. از آنجایی که یک ردیاب لیزری می‌تواند به صورت دینامیکی اندازه‌گیری کند، می‌توان پیچش را در زمانی که قاب بسته می‌شود بررسی کرد.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-article/api-and-siemens-bring-measurement-speed-and-automation-graz-062923.html

در اصل، برتری سیستم های مبتنی بر لیزر شناخته شد. اما هیچ یک از تامین کنندگان نتوانستند مدیریت کارخانه را متقاعد کنند. معایب سیستم های فنی مشابه، که به طور قابل توجهی در اندازه و قابلیت حمل متفاوت بودند، بسیار زیاد بود. تحقیقات متخصصان فناوری اندازه‌گیری در گراتس زمانی که نسل جدیدی از حسگرهای دستی به بازار آمدند که برتری قابل توجهی نسبت به SMR‌های استاندارد داشتند، چرخشی تعیین‌کننده داشت.

API و Siemens-Mobility مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود هستند تا تأسیسات گراتس را در لبه فناوری و فرآیندهای اندازه گیری مبتنی بر لیزر نگه دارند تا سریع ترین، دقیق ترین نتایج اندازه گیری و بهره وری ممکن را ارائه دهند. Radian Plus و vProbe API بیش از یک دهه است که اندازه گیری های قابل حمل و بی سیم را در سطح فروشگاه با دقت CMM ارائه می دهند.

در گذشته، Siemens-Mobility با صفحه‌سنج‌هایی کار می‌کرد که با آهن‌ربا به وسایل گیره‌ای متصل می‌شدند. از همان ابتدا، نیاز به اندازه گیری نقاطی وجود داشت که اغلب دسترسی به آنها دشوار بود. بسته به نوع، حداکثر 30 نقطه اندازه گیری در هر واگن مورد نیاز بود، که به این معنی بود که زمان زیادی برای راه اندازی و بستن نیاز بود. برای اندازه گیری ها، تا 20 گیج شماره گیری به طور همزمان در هر چرخ دستی استفاده شد. با گذشت زمان آشکار شد که این استراتژی اندازه گیری نمی تواند همگام با افزایش تولید مورد نیاز باشد.

سیستم های اندازه گیری مدرن – و معایب تعیین کننده

درباره Siemens-Mobility در گراتس بیشتر بدانید اینجا.

تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 خرداد 1392 – 12:02

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

اما این پایان ماجرا نبود. درجه بالای اتوماسیون در کارخانه سرب در گراتس، با حداکثر ظرفیت سالانه آن در حدود 4000 چرخ دستی، به مراحل مترولوژیکی بیشتری در طول راه اندازی و بستن نیاز داشت، که باید پردازش را در مدل های شیفت مختلف دنبال می کرد.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.


API vProbe یک حسگر دستی، سبک و بی سیم است که برای اندازه گیری لمسی نقاط سخت و ساختارهای پنهان مفید است.

یکی از شایستگی‌های اصلی در کارخانه گراتس، پردازش مکانیکی قاب‌ها و اجزای شاسی است که با هم‌تراز کردن اجزا بر روی وسایل مدولار شروع می‌شود. برای دستیابی به توان تولید بالاتر، فناوری اندازه‌گیری باید همگام با ظرفیت تولید باشد که در نهایت به سیستم‌های اندازه‌گیری جدید نیاز داشت. نیاز اساسی، راه اندازی دو ایستگاه گیره است که در آنها قاب های شاسی در عملیات شیفت تراز، اندازه گیری شده و بر روی فیکسچرهای خود با تنش کم و بدون اعوجاج برای پردازش مکانیکی بعدی بسته می شوند.


vProbe بی سیم دستی

با vProbe، حتی به نقاط اندازه گیری پنهان نیز می رسید. با توجه به ماشینکاری در عملیات شیفتی، یک کارگر ماهر واجد شرایط باید بتواند تمام اندازه گیری ها را بدون پشتیبانی تکنسین اندازه گیری انجام دهد.

اما در اینجا نیز مشخص شد که اصل اندازه‌گیری غیر تماسی ردیاب‌های لیزری که در بسیاری از موارد سودمند است و برخلاف بازوهای اندازه‌گیری مکانیکی، هنوز هم می‌توان از آن برای اندازه‌گیری قطعات بسیار بزرگ استفاده کرد (قاب‌های شاسی با سه محور می‌توانند تا هفت متر طول دارد)، یک نقطه ضعف قاطع را به همراه داشت: اندازه‌گیری با بازتابنده روی سطح (SMR)، که برای ردیاب‌های لیزری معمول است، در زمینه اندازه‌گیری‌های آزمایشی در Siemens-Mobility بیشتر از اندازه‌گیری با بازوهای اندازه‌گیری کار نمی‌کرد. در فرورفتگی‌های فریم شاسی که باید اندازه‌گیری می‌شد، با پرتو لیزر ردیاب به کره اندازه‌گیری نمی‌شد و بنابراین اندازه‌گیری نمی‌شد.

بهتر است دشمن خوبی است

نوآوری

API و زیمنس سرعت و اتوماسیون اندازه گیری را به گراتس می آورند

ردیاب لیزری API و vProbe برای وسایل نقلیه ریلی

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.


RADIAN Laser Tracker Pro and Plus: با برد اندازه گیری تا 80 متر در ترکیب با vProbe، فشرده ترین سیستم برای اسکن و کاوش هستند.

پس از آزمایش‌های گسترده، تصمیم به نفع کوچک‌ترین و در نتیجه قابل حمل‌ترین ردیاب لیزری، Radian API گرفته شد. به دلیل وجود دو وسیله همسایه که باید اندازه‌گیری شوند و دسترسی به نقاط اندازه‌گیری دشوار است، نصب سیستم اندازه‌گیری در سطح زمین روی یک سه پایه غیرممکن بود.

منتشر شده در 13 ژوئن 2023، در اخبار API.