ANCA اولین جایزه ماشین زن زن را راه اندازی کرد

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/quality-insider-news/anca-launches-inaugural-female-machinist-award-071723.html

اگر شما یا کسی که می‌شناسید ویژگی‌های یک ماشین‌کار زن با استعداد را تجسم می‌دهد که شایسته تقدیر است، ANCA شما را تشویق می‌کند تا امروز برای جایزه ماشین‌کار زن درخواست دهید.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

Johanna Boland، مدیر استراتژی و ارتباطات گروه ANCA و عضو هیئت داوران می‌گوید: «شناخت و تجلیل از مشارکت زنان در صنعت سنگ‌زنی ابزار و کاتر گامی حیاتی در جهت بازگشایی پتانسیل واقعی این صنعت است. «با در آغوش گرفتن و توانمندسازی زنان، انبوهی از دیدگاه‌های متنوع، ایده‌های تازه و استعدادهای خارق‌العاده را کشف می‌کنیم. ANCA متعهد است که به این افراد برجسته توجه کند زیرا ما معتقدیم که موفقیت آنها به موفقیت صنعت ما در کل کمک می کند.

(ANCA: ملبورن، استرالیا) — ANCA، تولید کننده جهانی ماشین های سنگ زنی CNC، اولین جایزه ماشین زن زن خود را راه اندازی کرده است. هدف این جایزه به رسمیت شناختن و ارج نهادن به دستاوردهای برجسته ماشین‌کاران زن در صنعت سنگ‌زنی ابزار و برش است. با ترویج تنوع و برابری جنسیتی، ANCA به پرورش صنعتی که در هر جنبه ای برتر است اختصاص داده شده است.

برنده دسترسی انحصاری به تیم ANCA، از جمله رهبری رده بالا، مهندسان ماهر، و کارشناسان مشهور محصول خواهد داشت. این جایزه همچنین با فرصت‌هایی برای برقراری ارتباط با متخصصان همفکر و شرکت در سمینارها و کارگاه‌های آموزشی همراه است.

هیئتی متشکل از متخصصان با تجربه از صنعت سنگ زنی ابزار و کاتر به عنوان داور برای این جایزه خدمت خواهند کرد. آثار ارسالی بر اساس معیارهای زیر ارزیابی خواهند شد:
• مهارت های استثنایی حل مسئله برای غلبه بر چالش ها یا موانع در طول پروژه ها
• طراحی ابزار نوآورانه و موثر
• توانایی نشان داده شده در تفکر انتقادی و یافتن راه حل های نوآورانه

جایزه Machinist Female برای زنان در تمام سطوح مهارتی که فعالانه با فناوری ANCA در صنعت سنگ زنی ابزار و برش کار می کنند، آزاد است. ANCA در جستجوی افرادی است که شور و شوق تزلزل ناپذیری برای هنر خود نشان می دهند، تعهد به تعالی را نشان می دهند و به پیشرفت صنعت کمک می کنند.

کیفیت داخلی

ANCA اولین جایزه ماشین زن زن را راه اندازی کرد

تجلیل از دستاوردهای زنان در صنعت سنگ زنی ابزار و برش

برنده جایزه Machinist Female با یک بلیت با بودجه کامل برای شرکت در یک نمایشگاه تجاری برجسته که در آن ANCA در حال نمایشگاه است پاداش داده می شود. این فرصت ارزشمند برنده را قادر می‌سازد تا با متخصصان صنعت ارتباط برقرار کند، در مورد آخرین پیشرفت‌های فناوری اطلاعاتی کسب کند و روابط ارزشمندی ایجاد کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست، مراجعه کنید www.anca.com. آخرین مهلت درخواست 31 آگوست 2023 است.