10رمان پرفروش برتر برای نوجوان ها بهترین و محبوب ترین کتاب ها کافه راهنما

10رمان پرفروش برتر برای نوجوان ها بهترین و محبوب ترین کتاب ها کافه راهنما

«به اندازه کافی لاغر نیستم»، «الان باید از چیزی که هستم، بهتر می‌بودم»، «به اندازه کافی آدم خوبی نیستم» و هزاران دروغ دیگر که ما به faraketab.ir/ خودمان می‌گوییم. این جامعه است که ما را وادار می‌کند این باورها را درباره خودمان داشته باشیم. اما هالیس رویکرد متفاوتی را نسبت به این موارد انتخاب می‌کند. سلام من كتاب ملت عشق را خواندم كتاب بسيار خوبي است و ارزش وقت گذاشتن دارد و مقدمه بسيار زيبايي دارد و داستان اللا جذابيت كتاب را دوچندان كرده است ، توصيه ميكنم دوستان كتاب خوان اين كتاب را بخوانند. در کتاب هنر شفاف اندیشیدن، نویسنده برخی از این خطاها را توضیح داده و بررسی می کند. رولف دوبلی همچنین در مورد نحوه هدایت مسیر خود و شروع به تفکر واضح در این کتاب صحبت می کند.

  • این فقط نشان می دهد که نویسنده چقدر خوب این قسمت مهم از تاریخ داستانی را نوشته است.
  • ناتور دشت علاوه بر اینکه یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیا است، در بین جنایتکاران نیز طرفداران زیادی دارد.
  • این کتاب مجموعه تالیفی از داستان‌ها و قصه‌های ایرانی است؛ قصه‌هایی از روزگار قدیم تا امروز، از دیو و پری و اژدها گرفته تا حیوان و عروسک و آدم.
  • اتفاقی که در نهایت خلافش ثابت شد و کیمیاگر را به یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیا تبدیل کرد.

کتاب اثر مرکب بر اصول مهمی تاکید دارد که قادر هستند آینده و سرنوشت شما را شکل دهند. این کتاب شامل 16 فصل که به گفته خود نویسنده، این کتاب یکی از پیچیده ترین و سخت ترین رمان او بوده که هیچ کارآگاهی برای حل معمای آن وجود ندارد. کتاب شفای زندگی از این نویسنده به 25 زبان در دنیا ترجمه شده است.

رتبه نهم: شیر، کمد و جادوگر، ۸۵ میلیون نسخه

داستان این کتاب به قدری جذاب و در عین حال دلهره آور است که از ابتدا تا انتها شما را همراه خود می‌برد. قصه ۱۰ نفری که برای گذراندن تعطیلات خود به جزیره‌ای می‌روند. اما هر یک با اتفاقی روبرو می‌شوند که بی ارتباط با گذشته آن‌ها نیست. اگر به داستان‌های هیجان انگیز جنایی علاقه دارید این کتاب را اصلا از دست ندهید.

خرید پیامکی کتاب

هایدی با 50 میلیون فروش یکی از پرفروش ترین کتاب های جهان است. بولتون که در سال 2018 به سمت مشاور امنیت ملی منصوب شد یکی از ضد ایرانی‌ترین چهره‌های سیاست خارجی آمریکا است. بولتون به مدت 17 ماه در ابن سمت فعالیت کرد و پس از این مدت از سمت خود کناره‌گیری کرد. بولتون در سال 2020 کتاب خود با عنوان اتاقی که در آن اتفاق افتاد را منتشر کرد و در این کتاب از رویدادهای سیاسی و اتفاقات پشت پرده دولت ترامپ پرده برداشت. بولتون در این کتاب از چرایی کاهش قدرت این کشور و افول جایگاه آن در دنیا سخن گفته است و در این روند شخص ترامپ را مقصر تمام این اتفاقات دانسته است. کتاب پرفروش اتاقی که در آن اتفاق افتاد در روز نخست انتشار بیش از 780 هزار نسخه به فروش رسید و یکی از پرفروش ترین کتاب های موجود در بازار در سال 2020 لقب گرفت.

چاپ کتاب

ژوزه ساراماگو رمانی فاخر از خود بجای گذاشته است که در سال 1998 جایزه نوبل ادبی را از آن خود کرد. این رمان یک اثر اعتراضی است که ابعاد سیاسی – اجتماعی آن روزها را به تنش می کشد. داستان از جایی شروع می شود که در شهر کوری همه گیری شیوع پیدا می کند و پرده ای سفید رنگ جلوی چشم مردمان شهر جلوی دید آنها را می گیرد.