گزارش وضعیت تولید 2023 فیکتیو منتشر شد

(ساختی: سانفرانسیسکو) — ساختگی، سیستم عامل تولید سفارشی، هشتمین سالانه “گزارش وضعیت تولید 2023” خود را منتشر کرد که با مشارکت شرکت تحقیقات بازار فناوری Dimensional Research انجام شد. این گزارش احساسات تصمیم‌گیرندگان را در صدها شرکت تولیدی ایالات متحده دنبال می‌کند و صنعتی را می‌یابد که با عدم قطعیت اقتصادی و چالش‌های نیروی کار مشخص شده است، اما مشتاق به اتخاذ راه‌حل‌های فناوری جدید – به‌ویژه راه‌حل‌هایی که با هوش مصنوعی (AI) مجهز شده‌اند.

یافته های اصلی گزارش 2023

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

دیو ایوانز، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران فیکتیو، می گوید: «خط نقره ای محیط کلان این است که فناوری را به خط مقدم در صنعت تولید سوق می دهد. رهبران به دنبال رشد سریع و نوآوری محصول هستند، اما تشخیص می دهند که برای توانمندسازی نیروی کار خود و محافظت در برابر ریسک اقتصادی به ابزارهای دیجیتال بهتری نیاز دارند. صنعت آماده است تا توسعه سخت افزار را به سرعت توسعه نرم افزار افزایش دهد و هوش مصنوعی یک کاتالیزور اصلی است.

گزارش وضعیت ساخت و ساز 2023

برای دانلود گزارش کامل وضعیت تولید 2023، اینجا کلیک کنید.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/operations-news/fictiv-s-2023-state-manufacturing-report-released-071123.html

97 درصد از رهبران انتظار دارند که هوش مصنوعی بر توسعه محصول و عملکردهای تولیدی تأثیر بگذارد، زیرا فناوری برای رهبران برای عبور از محیط اقتصادی چالش برانگیز، بازار کار فشرده و موانع بهره وری نیروی کار به طور فزاینده ای مهم می شود.

تاریخ انتشار : سه شنبه 20 تیر 1392 – 12:01

قابل ذکر است، داده‌های نظرسنجی سال 2023 نشان می‌دهد که تمرکز رهبری بر تسریع سرعت نوآوری محصول جدید، 11 امتیاز افزایش – 49 درصد در حال حاضر در مقابل 38 درصد در سال 2022، که نشان‌دهنده تغییر استراتژیک از «بقا» به «شکوفایی» است. در حالی که مطمئناً چالش هایی وجود دارد که باید بر آن غلبه کرد (94٪ موانع را برای نوآوری محصول جدید گزارش می کنند)، 78٪ به طور فعال راه حل های فناوری را برای توسعه محصول کارآمدتر ارزیابی می کنند.

یافته های اضافی

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

تقریباً همه رهبران تولید (93٪) در حال آماده شدن برای کمبود جدی استعدادهای مهندسی ماهر با برداشتن اقدامات پیشگیرانه برای رفع شکاف نیروی کار هستند. بیش از نیمی (51٪) در راه حل های فناوری برای افزایش بهره وری سرمایه گذاری می کنند، در حالی که 85٪ می گویند که شرکت آنها در حال حاضر راه حل های هوش مصنوعی را اتخاذ کرده است.

• بهبود دید تولید و زنجیره تامین، مطابق با داده های سال 2022، به طور کلی اولویت اصلی کسب و کار است.
• 53% پیش بینی می کنند که کنترل کیفیت و بازرسی ها، عملکرد توسعه و تولید محصول خواهد بود که بیش از همه تحت تأثیر هوش مصنوعی قرار می گیرد.
• تعداد رهبرانی که گزارش می دهند مهندسان بیش از شش ساعت در هفته را صرف تدارکات یا کارهای خارج از نقش مهندس خود می کنند، از سال 2022 از 30 درصد به 52 درصد افزایش یافته است.
• Onshoring در حال افزایش است: 71٪ از رهبران قصد دارند تولیدات ایالات متحده را افزایش دهند، افزایشی 6 واحدی نسبت به سال 2022 (65٪).
• 93% از رهبران تولید برای کمبود استعدادهای مهندسی ماهر آماده می شوند.
• 85٪ برای کمک به افزایش بهره وری و بهره وری عملیاتی، برنامه هایی دارند یا قبلاً فناوری های هوش مصنوعی را پذیرفته اند.
• سال 2023 افزایش 11 امتیازی را نسبت به سال 2022 در شرکت هایی نشان می دهد که سرعت نوآوری را به عنوان اولویت اصلی خود در اولویت قرار می دهند که نشان دهنده تمرکز بر رشد است.

عملیات

گزارش وضعیت تولید 2023 فیکتیو منتشر شد

رهبران با پذیرش هوش مصنوعی، بهره وری نیروی کار و سرعت نوآوری دست و پنجه نرم می کنند

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.