گروه کانن آشکارسازهای صفحه تخت بی سیم CXDI-Elite را ارائه می کند

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

(Canon Medical Components USA: Irvine, CA) — رادیوگرافی دیجیتال پزشکی کانن، پیشرو در آشکارسازهای پیشرفته صفحه تخت (FPDs)، اجزای اشعه ایکس، لوله های اشعه ایکس و فناوری های نوآورانه دوربین فیلمبرداری، آخرین نسل از سیستم های آشکارساز صفحه تخت، CXDI-Elite Wireless Digital Radiography Series را معرفی می کند. سری Elite دارای یک سوسوزن با کارایی بالا است که کیفیت تصویری بالاتر از همیشه تولید می کند.

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ – ۱۲:۰۰

FPDهای فوق سبک CXDI-Elite در سه اندازه موجود هستند: 14 اینچ x 17 اینچ (5.1 پوند با باتری). 11 اینچ x 14 اینچ (4.0 پوند با باتری)؛ و 17 x 17 اینچ (6.0 پوند با باتری). طراحی جمع و جور و ارگونومیک، آشکارساز رادیوگرافی دیجیتال CXDI-Elite را برای برنامه های کاربردی موبایل و کارهای رادیوگرافی عمومی ایده آل می کند. کنترل FPD های Elite با دستگیره های صاف، توکار و گوشه های گرد برای راحتی بیشتر، آسان است. آنها دارای استاندارد IP57 برای محافظت در برابر نفوذ گرد و غبار و مایعات هستند. با عمر باتری طولانی و تشخیص نوردهی خودکار (AED)، سری Elite روی ویندوز 10 با نرم افزار کنترل CXDI NE برای بهینه سازی گردش کار کار می کند. برای عملکرد بیشتر، نرم افزار شامل عملکرد صفحه لمسی “نفوذ برای زوم” است.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/canon-group-presents-cxdi-elite-wireless-flat-panel-detectors-072023.html

برای اطلاعات بیشتر، به [email protected] ایمیل بزنید یا مراجعه کنید https://mcu.canon.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

محصول اختصاصی پردازش تصویر Intelligent NR این شرکت برای استفاده با سری جدید FPD Elite در دسترس است که کاهش نویز استثنایی و تصاویر پرتو ایکس عالی را ارائه می دهد. پردازش تصویر جدید هوش مصنوعی از یک مدل از پیش تعیین شده استفاده می کند که با یادگیری عمیق در مورد ویژگی های نویز در تصاویر رادیوگرافی آموزش داده شده است. نسل بعدی سری CXDI-Elite نیز با کمک کنترل نوردهی خودکار داخلی (AEC) با پنج یا نه منطقه مورد علاقه بسته به مدل انتخابی موجود است.


قابلیت یادگیری عمیق NR هوشمند Canon در مقایسه با تصاویر اشعه ایکس اصلی یا تصاویر NR معمولی کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه می دهد.