کشتی های Southworth میزها را در یک هفته یا زودتر بلند می کنند

(Southworth Products Corp.: Portland, ME) — Southworth Products Corp برنامه جدیدی را برای ارائه سریع چندین مدل از میزهای بالابر و سایر تجهیزات بلند کردن و موقعیت یابی عمودی با ارسال محصولات واجد شرایط در یک هفته اعلام کرده است. برنامه Swift Lift 1 کاربرد متفکرانه مهندسی مدرن، برنامه ریزی مواد و فناوری ساخت را ترکیب می کند تا فراتر از هر برنامه در دسترس دیگری در صنعت باشد.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/southworth-ships-lift-tables-one-week-or-sooner-061523.html

پیشنهادات Swift Lift 1 در اطراف محبوب‌ترین سری میز بالابر هیدرولیک Southworth، از جمله واحدهای ارتفاع طبقه LS، LL و ZLS ساخته شده‌اند. مدل‌های موجود دارای ظرفیت‌هایی از 1100 تا 6000 پوند و سکوها تا 48 اینچ در 96 اینچ هستند. بیشتر آسانسورها را می‌توان به گونه‌ای تغییر داد که شامل کلیدهای محدود، کلیدهای پایی یا کنترل‌های آویز دستی، و چندین گزینه ولتاژ و رنگ رنگ باشد. تعهد یک هفته ای Swift Lift 1 به اکثر پالت سازهای دستی PalletPal و آسانسورهای قابل حمل Dandy Lift نیز تعمیم می یابد.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

نوآوری

کشتی های Southworth میزها را در یک هفته یا زودتر بلند می کنند

بیش از دوجین مدل برای تحویل سریع در دسترس هستند

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ – ۱۱:۵۹

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

Southworth همچنین کاملاً متعهد به ارائه راه‌حل‌های مهندسی شده با کوتاه‌ترین زمان صنعت است.

برای اطلاعات بیشتر، با جیم نوریس، رئیس، نوریس و شرکت، 198 S. Meadow Road، Plymouth، MA 02360، (508) 510-5626، ایمیل [email protected] تماس بگیرید.