کارگران خط مقدم از مزایای کار از راه دور در بازار کار فشرده برخوردار می شوند

در یک بازار کار فشرده، سازمان های مراقبت های بهداشتی باید راه هایی برای برجسته شدن و جذب استعدادهای برتر بیابند. اجازه دادن به کارکنان برای تکمیل کار خود از خانه منجر به بهبود رضایت شغلی، افزایش بهره وری و توانایی جذب و حفظ استعدادهای برتر می شود. همانطور که فناوری به پیشرفت خود ادامه می دهد و کار از راه دور به طور فزاینده ای رایج می شود، سازمان های مراقبت های بهداشتی باید این روند را بپذیرند تا از رقبا جلوتر بمانند و از مزایای کار از راه دور بهره ببرند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/customer-care-article/frontline-workers-gain-remote-work-benefits-tight-labor-market-071123

انجام این کار مقداری تلاش را می طلبید. این شامل تغییر برخی زمان‌بندی‌ها و ایجاد انعطاف‌پذیری بیشتر برای کارکنان، اعتماد به آنها برای تکمیل وظایف خود در خانه بود. همچنین شامل ایجاد حفاظت از حریم خصوصی مناسب برای دفاتر خانه کارکنان مراقبت های بهداشتی، به ویژه پرستارانی بود که قبلا عادت نداشتند کار خود را به خانه ببرند. اما با کمی خلاقیت و تجربه توانستیم بر این چالش ها فائق آییم.

تاریخ انتشار : سه شنبه 20 تیر 1392 – 12:03

ممکن است از میزان زمانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم برای کارهای غیر بیمار صرف می کنند، مانند اسناد و مدارک و ارتباطات، شگفت زده شوید. در مطالعه اخیر منتشر شده در سالنامه طب داخلیمحققان دریافتند که پزشکان 27 درصد از وقت خود را مستقیماً در اتاق معاینه با بیماران می گذرانند، در حالی که تقریباً نیمی از زمان خود (49 درصد) را صرف پرونده الکترونیکی سلامت و سایر کارهای میز، مانند ایمیل و سایر کارهای ارتباطی می کنند. و این در طول روز آنها در محل کار است. بسیاری نیز پس از کار یک تا دو ساعت را صرف پر کردن پرونده الکترونیکی سلامت می کنند.

نتیجه فوق‌العاده بود و بیمارستان‌ها به سرعت به کارفرمایان منتخب در مناطق مربوطه تبدیل شدند و از رقبای خود هم از نظر حفظ و هم از نظر استخدام پیشی گرفتند. این نشان می دهد که چگونه کار از راه دور مزایای بسیاری را برای کارگران خط مقدم ارائه می دهد، از جمله:
• افزایش انعطاف پذیری: اجازه دادن به کارگران برای تکمیل وظایف خود از خانه به آنها انعطاف بیشتری برای ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی خود می دهد.
• بهبود رضایت شغلی: کاهش سطح استرس و تعادل بهتر بین کار و زندگی منجر به رضایت شغلی بالاتر می شود که به نوبه خود منجر به بهبود نرخ ماندگاری می شود.
• افزایش بهره وری: بدون نیاز به رفت و آمد، کارگران می توانند انرژی بیشتری را بر مراقبت از بیمار متمرکز کنند که منجر به افزایش بهره وری می شود.
• تلاش‌های بهتر برای استخدام: سازمانی که گزینه‌های کار از راه دور را ارائه می‌دهد، به احتمال زیاد استعدادهای برتر را جذب می‌کند، زیرا به عنوان یک کارفرمای مطلوب دیده می‌شود.

صنعت مراقبت های بهداشتی نقش مهمی در ارائه خدمات با کیفیت به بیمار دارد و برای کارفرمایان ضروری است که تأثیر سوگیری های شناختی بر کارکنان خود را بپذیرند و به آن رسیدگی کنند. اجرای ترتیبات کاری انعطاف پذیر، مانند اجازه دادن به کار از راه دور برای کارهای اداری و بهداشت از راه دور، می تواند به کاهش بار اداری و بهبود رضایت شغلی برای پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک کند. با شناخت و کاهش تأثیر این سوگیری ها، کارفرمایان می توانند محیط کاری حمایتی و کارآمدتری ایجاد کنند که منجر به بهبود مراقبت و نتایج بیمار می شود.

نتیجه

به عنوان مثال، سوگیری وضعیت موجود، یا تمایل به حفظ وضعیت فعلی، رهبران بیمارستان را از بررسی ترتیبات کاری جایگزین که بار اداری را بر دوش کارکنان آنها کاهش می دهد، باز می دارد. این باعث می‌شود که کارکنان بخش مراقبت‌های بهداشتی ساعت‌های بیشتری را صرف انجام امور اداری و ایمیل‌ها برای رفت‌وآمد بگذرانند و در نتیجه باعث فرسودگی شغلی و کاهش رضایت شغلی می‌شود.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

پویایی های مشابه در مورد سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی، مانند پرستاران و همکاران پزشک (که قبلا به عنوان دستیار پزشک شناخته می شد) اعمال می شود. اینجاست که کار از راه دور می تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

در حالی که این مدل ارزش دلار و منطقی دارد، تغییر طرز فکر مردم به دلیل آن دشوار است سوگیری های شناختی و همچنین الگوهای فکری ناخودآگاه که ادراکات و تصمیم گیری ما را شکل می دهند که منجر به پیامدهای منفی در محل کار می شود.

در این شرایط، مزایای غیر دستمزدی یک تمایز مهم در استخدام و حفظ کارگران خط مقدم است. و یک مزیت شگفت‌انگیز وجود دارد که ارائه آن ارزان، در عین حال فوق‌العاده مطلوب است: کار از راه دور. در واقع یک Unum نظر سنجی از 1500 کارگر ایالات متحده دریافتند که – پس از بیمه درمانی – کار انعطاف پذیر/ از راه دور بیشترین سود را نشان می دهد. داشتن مشورت کرد برای 22 سازمان در کار هیبریدی و از راه دور، من دیده ام که این مزایا باعث افزایش حفظ و استخدام، بهبود بهره وری و مشارکت و کاهش هزینه ها می شود. ممکن است تعجب کنید اگر بشنوید که تجربه من در تنظیمات خط مقدم نیز صدق می کند، مانند دو بیمارستان که در آن به ایجاد برنامه های کاری ترکیبی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم کمک کردم.

اخبار فلش: کارکنان خط مقدم در مراقبت های بهداشتی تمام وقت خود را صرف مراقبت از بیمار نمی کنند

تیاو نرخ بیکاری به طور شگفت انگیزی پایین است و 3.7 درصد است، اقتصاددانانی که انتظار کاهش سرعت استخدام و افزایش نرخ بیکاری را داشتند، شوکه کننده است. کارهای خط مقدم، مانند مراقبت های بهداشتی، منجر به رشد شغل شد. کارگران خط مقدم تقاضای زیادی دارند و رقابت برای خدمات آنها شدید است. هنوز رشد دستمزد به 0.3 درصد کاهش یافت، کوچکترین افزایش از آگوست 2021. این بدان معناست که کارفرمایان مشاغل بیشتری را ارائه می دهند، اما دستمزدهای بالاتری را برای جذب کارکنان ارائه نمی دهند، احتمالاً به دلیل ترس از رکود اقتصادی یا حداقل کندی اقتصادی.

در مورد پرستاران چطور؟ آ مطالعه پرستاران بیمارستانی توسط جکسون بهداشت و درمان در آلفارتا، جورجیا، دریافتند که پرستاران گزارش دادند که بخش قابل توجهی از شیفت های 12 ساعته خود را – تقریباً یک چهارم – به وظایف مراقبت از بیمار اختصاص داده اند. بیشتر زمان باقیمانده صرف کارهای مستندسازی شد. این شامل مستندسازی اطلاعات مراقبت از بیمار در مکان‌های مختلف، تکمیل گزارش‌ها، فهرست‌های چک، و سایر مدارک و همچنین تلاش برای به دست آوردن تجهیزات و لوازم ضروری است.

کار از راه دور برای کارکنان خط مقدم مراقبت های بهداشتی: مطالعات موردی

را شکاف همدلی، یا مشکل در تصور و احساس عواطف شخص دیگر نیز نقش دارد. بدون قدردانی از فرصت کار از راه دور برای کاهش مشکلات و استرس تجربه شده توسط این کارگران خط مقدم، رهبران در تشخیص نیاز به اعمال تغییراتی که محیط کار را بهبود می بخشد مشکل دارند.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

این امر به ویژه مهم است، با توجه به اینکه نزدیک به 20٪ از کارکنان مراقبت های بهداشتی این کار را انجام می دهند شغل خود را ترک کردند از زمان شروع همه گیری؛ 49 درصد از این افراد فرسودگی شغلی یا استرس را به عنوان دلیل اصلی ترک رشته مراقبت های بهداشتی عنوان کردند. با توجه به نحوه کار از راه دور فرسودگی و استرس را کاهش می دهد، ارائه نکردن آن به کارکنان خط مقدم مراقبت های بهداشتی غیرمسئولانه است.

چرا بیمارستان های دیگر از این مدل پیروی نمی کنند؟

من به دو نفر از مشتریان بیمارستان خود کمک کردم تا این موضوع را درک کنند و اجازه دهند پزشکان و پرستاران در مواقع لزوم از راه دور کار کنند، مانند پر کردن سوابق و تکمیل سایر کارهای میز. علاوه بر این، برای ویزیت های پیگیری از راه دور، بیمارستان ها به طور سنتی از کارکنان مراقبت های بهداشتی خود می خواهند که هنگام تماس در بیمارستان حضور داشته باشند. ما ترتیبی دادیم که آنها در خانه ویزیت تلفنی انجام دهند.