نیکون اسکنر لیزری LC15Dx را ارتقا داد

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/nikon-upgrades-lc15dx-laser-scanner-052523.html

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای شما وجود دارد که بخوانید یا نه.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

نوآوری

نیکون اسکنر لیزری LC15Dx را ارتقا داد

ویژگی های بهبود دقت، وضوح، تطبیق پذیری و کارایی

همانند تمام اسکنرهای لیزری، واحد جدید می‌تواند حجم عظیمی از داده‌های ابری نقطه‌ای را در مدت زمان بسیار کوتاهی برای بینش جامع در مورد آنچه در دست بررسی است، اعم از نمونه اولیه، جزء تولید یا مونتاژ، ارائه دهد. انبوه اطلاعات، نگاشت سه بعدی CAD به قسمت را با کد رنگی برای درک سریع تغییرات فرآیند، امکان پذیر می کند.

LC15Dx مطابق با ISO 10360-8، استاندارد صنعتی برای عملکرد دستگاه های اسکن لیزری CMM، گواهی شده است. “ISO 10360-8 Probing Size Error All” در دستگاه جدید یک سوم بهتر از قبلی است (10 به جای 15 میکرون)، بنابراین اسکنر قادر است اندازه‌گیری‌های ابعادی دقیق‌تر و قابل تکرار را بسیار نزدیک به اندازه‌گیری‌هایی که با استفاده از آن به دست می‌آید ارائه دهد. یک کاوشگر لمسی

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

این ابزار می‌تواند پس از روشن شدن سریع‌تر از قبل شروع به اسکن کند و در هنگام بازرسی یا مهندسی معکوس قطعات، بهره‌وری را افزایش دهد. همچنان زمان گرم شدن آن صفر است، زیرا یک الگوریتم هر اندازه گیری را جبران می کند در حالی که دمای سنسور در حال افزایش است تا با دمای محیط مطابقت داشته باشد. با این حال، جدید، نصف شدن زمان بوت به 14 ثانیه است، بنابراین رایانه داخلی آماده دریافت اطلاعات بسیار سریعتر است. این ارتقا بهره‌وری اندازه‌شناسی را با امکان عملیات تقریباً فوری ارتقا می‌دهد.

مدیر محصول کریستوف پیترز می‌گوید: «در کنار همه این پیشرفت‌ها، تغییر رنگ به ظاهر سیاه و سفید هوشمند است، بنابراین کاربر می‌تواند بلافاصله ببیند که از آخرین نسخه حسگر استفاده می‌کند. کیت‌های مقاوم‌سازی LC15Dx برای کنترل‌کننده‌های نصب‌شده در تمام برندهای پیشرو دستگاه اندازه‌گیری مختصات (CMM) در دسترس هستند، در حالی که مجموعه‌ای غنی از گزینه‌های برنامه‌نویسی و گزارش‌دهی توسط بسیاری از ارائه‌دهندگان نرم‌افزار معروف ارائه شده است.

LC15Dx همیشه از یک الگوریتم نرم‌افزار نیکون اختراع شده استفاده می‌کند که دقت اسکن، سرعت و کیفیت داده را با تطبیق خودکار تنظیمات لیزر در زمان واقعی در هر نقطه اندازه‌گیری شده برای مطابقت با نوع و بازتاب‌پذیری ماده مورد بررسی حفظ می‌کند. همراه با یک فیلتر نور روز درجه بالا برای سازگاری با شرایط مختلف نور محیط، امکان بازرسی هر ماده ای را بدون توجه به رنگ، درخشندگی یا شفافیت آن و بدون نیاز به اسپری یا آماده سازی سطوح دیگر فراهم می کند. این قابلیت در واحد جدید با تسهیل جمع‌آوری داده‌ها از مواد بسیار تیره بیشتر بهبود یافته است. حتی یک حالت ISO بالا نیز وجود دارد که می تواند برای مقابله با سطوح سیاه، از جمله سطوح با روکش براق، روشن شود.