مدرس دیجیتال مارکتینگ بازاریابی آنلاین و اینترنتی بهزاد حسین عباسی

وقتی برندها داستانی را تعریف می کنند، مصرف کنندگان گوش می دهند. در واقع، استفاده از گوشی های هوشمند برای مصرف رسانه های دیجیتال تنها در امریکا ۶۹ درصد آمار را تشکیل می دهد در حالی که استفاده از رسانه های دیجیتال در این کشور توسط دسکتاپ کمتر از نصف است و همه این موارد در حالی است که امریکا در مقایسه با دیگر کشورهای دنیا خیلی بیشتر از دسکتاپ برای مصرف رسانه های دیجیتال استفاده می کند! CTA یک عنصر تعاملی مانند لینک، دکمه یا تصویر است که به همراه یک پیام کاربر را به اقدامی مشخص دعوت می کند. برای مثال ایمیل و شبکههای اجتماعی در کسری از زمان و بدون هزینه میتوانند پیام شما را به مخاطبان و مشتریان برسانند در حالی که چاپ یک تبلیغ و یا تبلیغ تلویزیونی هم زمان بیشتر و هم هزینه بسیار بالاتری را میطلبد.

در این کتاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ، بجای ارائه یک راه حل ثابت برای همه ی کسب و کارها؛ طیف گسترده ای از استراتژی های بازاریابی دیجیتال در قالب نمونه های موردی؛ تصاویر، نمودارها و چک لیست ها ارائه شده است. برای اینکه روند کار بهتر جلو رفته و زودتر به انجام برسد، بهتر است برای هر صفحه از سایت چند کلمه کلیدی پیشنهادی را لیست کرده و به ما ارائه دهید. برای متمایز ساختن محصولات و خدمات خود از رقبا چه چیزی را باید برجسته کنید؟ مشاور بازاریابی دیجیتالی که استخدام می کنید، باید به این مهارت برنامه ریزی برای اجرای یک پروژه مجهز باشد تا کمپین های بازاریابی شما به موقع راه اندازی نماید. این موارد ذکر شده در بالا موارد ساده ای هستند تا شما را در فکر کردن به مسیرهای مشخص برای مشاور دیجیتال مارکتینگ خود شروع کنید.

در نتیجه، بسیاری از کسب و کار ها به شرکت های بازاریابی دیجیتال برای مدیریت کمپین های بازاریابی و افزایش دیده شدن آنها در وب اعتماد دارند. کدام نوع محتوا برای دستیابی به اولویت های بازاریابی دیجیتال شما بهتر عمل می کند؟ شما باید بدانید که در مورد چه چیزی کمک نیاز دارید. زمانی که محتوای کاربردی که مخاطبان هدف شما به دنبال آن هستند را پیدا کردید، باید تا آن را جایگزین محتوای جدید خود کنید. تفکر انتقادی – استفاده از منطق و استدلال برای شناسایی نقاط قوتوضعف و ارائه راهحلهای جایگزین و نتیجه گیری با نگاه به مشکلات. از نقاط قوت پلتفرم های آنلاین مختلف برای قالب ها یا انواع محتوای خاص استفاده کنید.

اگر کارفرمایان و تصمیم گیرندگان اصلی با بازاریابی محتوا آشنا نیستند یا اصلا ارزش و تاثیر آن را بر روی فروش نمیدانند، متقاعد کردن آنها برای استفاده از این نوع بازاریابی کمی دشوار خواهد بود. او برنامه نویس ،گرافیست ، مهندس عمران یا فروشنده مویرگی یا شاخ اینستاگرام نیست. چگونه می توان منابع انسانی را بهتر تخصیص داد و مدیریت کرد تا تمامی نیازهای برنامه ریزی محتوا برطرف شود؟ در واقع اگر فردی تمامی تکنیکها را بلد باشد، اما قادر به استفاده از آن نباشد، نمیتواند در زمینه بهینه سازی سایت خود و بهبود جایگاه و رتبه به درستی عمل کند.

سئو یا بهینه سازی موتورهای جست و جو، فرآیندی است که در آن استانداردهای این موتورها را روی وب سایت خود پیاده می کنیم. دریافت میکند و به شما این امکان را میدهد که میزان موفقیت خود را بررسی کنید. این دسته از افراد به طور کامل و دقیق به تمام زمینه های موفقیت در فروشگاه های اینترنتی (کسب و کارهای اینترنتی) و تبلیغات اینترنتی واقف هستند و به تمام کسانی که به دنبال موفقیت در زمینه ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ هستند، کمک می کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ همچنین در کپی رایتینگ، تبلیغات و روابط عمومی مهارت دارند. سئو برای مشاهده نتایج نیاز به صبر دارد و مشاور بازاریابی دیجیتال شما باید اطمینان حاصل کند که به نتایجی که می خواهید دست یابید. یک استراتژی بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را میدهد تا به طور مداوم تغییر داشته باشید و روند را عوض کنید تا اطمینان حاصل کنید که هرگز در کانالهایی که عملکرد خوبی ندارند، پولی تلف نمیکنید.

بازاریابی محتوا

انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط سئو با پتانسیل ترافیک بالا در محتوای شما. این تقویم تمرکز و جهت را برای ایجاد محتوای شرکت شما فراهم می کند که بعداً با رشد شما ارزشمند و مرتبط خواهد بود. بازخورد همیشه مورد استقبال قرار می گیرد زیرا به آنها اجازه می دهد تا مناطق چالش برانگیز و رویکرد شما را در مورد نحوه مقابله با آنها بهتر ارزیابی کنند. برای شروع، مشاور دیجیتال مارکتینگ یک تقویم محتوایی ایجاد ارائه می کند تا تلاش ها را بر اساس استراتژی بازاریابی محتوای کلی شرکت مستند و هدایت کند. در بازاریابی محتوا همه چیز درباره محتوایی است که شما آن را تولید میکنید و مخاطبین به واسطه آن شما را میبیند، در نتیجه باید محتوای شما با هدف تاثیرگذاری بر خرید آنها بر اساس استراتژی بازاریابی دیجیتالی تولید شود .

دیجیتال مارکتینگ چیست

شرکتها اکنون در مراکز کنترل اینستاگرام یا اسنپچپ مشارکت میکنند و در آنجا اینفلوئنسری که استخدام کردهاند باید در زمان معینی (اغلب یک روز) پلتفرم رسانه اجتماعی شرکت را کنترل کند. همچنین، ارتباطات مداوم و بهروزرسانیهای منظم در مورد موفقیتها و موانع به شناسایی تاکتیکهایی کمک میکند که در برابر مواردی که این کار را نمیکنند، کار کنند. اهداف SMART همچنین به مشاور دیجیتال مارکتینگ شما کمک میکند تا از نوع محتوا گرفته تا کانالهای توزیع و ابزارهای مورد استفاده برای تحقق این موارد استفاده کند. در بهترین حالت میتوان اینگونه به این سوال پاسخ داد که سئو به عنوان یکی از ابزارهای زیر مجموعه بازاریابی اینترنتی می باشد. تبلیغات PPC برای مجموعه متنوعی از صنایع انجام می شود.

دیجیتال مارکتینگ

برقراری ارتباط عاطفی با مصرف کننده، اعتماد بین شما و مشتریان را از طریق ارتباط با آنها در سطح شخصی افزایش می شانار گروپ دهد. هویت برند شما نیز باید توسط مشاور خبره در حوزه مدیریت برند تخصص دارد ، مدنظر قرار گیرد. مشاوران دیجیتال مارکتینگ در مورد آخرین بهترین شیوه ها و روندهای سئو SEO باید بدانند. بنابراین، نیاز به استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ، به شدت در حال افزایش است. در این مقاله به بررسی دیجیتال مارکتینگ، مزایا و روش های آن پرداختیم تا با آن آشنا شوید.

سئو خارجی off page seo به مجموعه ای از کارها و اقداماتی گفته می شود که کاملا در خارج از وب سایت انجام می شود و برخلاف سئو داخلی اصلا نیازی به پنل مدیریتی وب سایت نیست. به طور کلی یک مشاور بازاریابی دیجیتال باید وب برندینگ را به خوبی بشناسد. با دیجیتال مارکتینگ شما خیال تان راحت است که به سرعت می توانید نتیجه فعالیت های آنلاین خود را مشاهده کنید و این نتیجه نسبت به بازاریابی آفلاین بسیار سریع تر است.

هدف برند: محصولات و خدمات خود را بشناسید. آنها همچنین باید بدانند که چگونه هزینه تبلیغات خود را برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود به مشتریان هدف خود به حداکثر برسانند. تعیین یک ددلاین برای کمپین دیجیتال مارکتینگ شما باعث میشود ایده بسیار بهتری از زمان، چگونگی و میزان تداوم تبلیغات خود داشته باشید. مهمتر از آن، دیجیتال مارکتر حرفه ای با روانشناسی رفتار مصرف کننده آشنا است. از طرف مصرف کننده باید گفت که به دلیل همه گیری، بیشتر خریدها به صورت آنلاین انجام میشد. در این روش باید از آن ها استفاده ابزاری شود. Hubspot هم آن را از بیش از 3500 بازاریاب پرسیده است.

حال هرچه نبوغ بهتری در اجرای قوانین سئو داشته باشید، سایت شما به اولین سایتی که توسط گوگل نشان داده میشود نزدیک تر خواهد بود. داستان سرایی را می توان در انواع و قالب های مختلف نشان داد. همچنین این موضوع نشان می دهد بر روی آنچه که کلیک می کنید چه موضوعی را در اختیار خواهید داشت. بازار هدف: مشتری خود را تعریف کنید و آنها را از طریق ردپای دیجیتالی و رفتار آنها درک کنید. تا شما بتوانید از این طریق در جستجو ها قرار بگیرید و مخاطب پس از دیدن محتوا به وب سایت شما رجوع کند. با استفاده از ابزار های مختلف، این خطا ها را شناسایی کرده و با استفاده از تگ کنونیکال، یک صفحه را به عنوان صفحه اصلی در نظر بگیرید.

با این کار، خوانندگان میتوانند فورا راه حل مشکل خود را بیابند. اکنون میدانید که یک مشاور بازاریابی دیجیتال چه کار میکند و چرا باید به استخدام/دعوت به همکاری یک مشاور فکر کنید، احتمالاً از خود میپرسید که کار کردن با یک مشاور چگونه خواهد بود. اهداف تجاری مشخص و تعیین هدف برند به عنوان نقطه شروع خوبی در ارزیابی آمادگی شما برای سرمایه گذاری بر همکاری با مشاور دیجیتال مارکتینگ و رشد بیشتر کسب و کار شما هستند. هدف مشاور دیجیتال مارکتینگ بهبود تصویر کلی برند با کمپینهای بازاریابی آنلاین خلاقانه است که امیدواریم به طور مؤثر منجر به تبدیل مشتری شود. سئو داخلی شامل سئو محتوا، بهینه سازی سرعت سایت، رفع ایرادات ساختاری، بهبود متا تایتل، متا دیسکریپشن، لینک سازی داخلی و … لینکدهی داخلی حداقل به سه دلیل مهم است.

انتشار محتوای مرتبط که به داستان برند شما وفادار می ماند و در عین حال اخبار مربوط به صنعت را ارائه می دهد تا مخاطبان شما را به روز رسانی نماید. هویت اصلی برند را بشناسید و یک روایت برند یا داستان ایجاد کنید. یکی از راههایی که میتوانید به کاهش برآورد بیش از حد کمک کنید این است که به مشاور خود بگویید تا حدس و گمان را از اعداد واقعی جدا کند و محافظهکار باشد. اجازه دهید تا مثالی از ارتباط بازاریابی محتوا و ماهیت و اساس برند بزنیم. جدای از انتخاب موضوع، فاکتورهای مرتبط با پادکست دیگری مثل هماهنگی اپیزودها، گوینده پادکست، زمان بیان تبلیغات در پادکست و مدت زمان هر اپیزود هم وجود دارند که میتوانند در تاثیرگذاری بیشتر پادکست نقش داشته باشند. تبلیغات نیز یک تاکتیک بازاریابی و یک عملیات هدفمند برای معرفی محصول، خدمات یا هرگونه اطلاع رسانی است. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو، یک روش بازاریابی آنلاین اولیه است که هدف آن افزایش ترافیک با کیفیت به وب سایت شما از طریق نتایج جستجوی ارگانیک است.

هستند، کمک می کنند.

ثبت برند به وسیله محتوای جذب کننده از بهترین فرصتهای پیش رو برای هر کسب و کاری میباشد. به طور کلی از متخصصای سئو انتظار میره که بتونن کارای خودشون رو تجزیه و تحلیل کنن. این شامل اهداف تجاری خاصی است که می خواهید به آن برسید، منابع موجود، جدول زمانی برای تجزیه و تحلیل و نتایج، کانال های بازاریابی و KPI ها. مشاوران دیجیتال مارکتینگ باید در مورد برنامه های تبلیغاتی مختلف PPC ارائه شده در گوگل و کانال های رسانه های اجتماعی دانا باشند. با بررسی و تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل داده های شما، یک مشاور بازاریابی دیجیتال می تواند به طور کمی انواع محتوا و موضوعات خاصی را که ترافیک بیشتری را به وب سایت، حساب های رسانه های اجتماعی و سایر کانال های دیجیتال شما وارد می کند، تعیین کند.

شما باید بدانید که در مورد چه چیزی کمک نیاز دارید. با استفاده از استراتژی های ارگانیک، می خواهم 300% ترافیک وب سایت خود را در عرض 5 تا 6 ماه افزایش دهم. دیجیتال مارکترها به منظور تحلیل سایت و زیر نظر گرفتن رفتار کاربران در وب سایت از این ابزار استفاده می کنند. روحیهی یاد گرفتن و جسارت تجربهکردن دارید؟ با بازاریابی دیجیتال، شما با بسیاری از حوزههای ناشناخته سر و کار دارید و پارادایمها دائماً در حال تغییر هستند.مشاوران دیجیتال مارکتینگ بر اساس بهترین شیوه ها و تکنیک های آزمایش شده که اخیراً مؤثر بوده اند، تخمین ها و پیش بینی های محاسبه شده بسیار خوبی را به شما ارائه می دهند.