سیستم آموزش ماشین شش ضلعی از دوقلوهای دیجیتال استفاده می کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تیر 1392 – ساعت 12:00

الکساندر فروند، مدیر مدیریت محصول در هگزاگون می‌گوید: «خراب کردن یک ماشین ابزار به دلیل راه‌اندازی نادرست یک کابوس برای ماشین‌کار و مدیریت جدید است که نگران آن هستند که قطعه‌ای از ماشین‌آلات به ارزش میلیون‌ها نفر برای همیشه آسیب ببیند. خراب کردن ابزار ماشین مجازی یا CMM برای کارکنان و تجهیزات ایمن‌تر است و تجربه واقعی را برای کارآموزان فراهم می‌کند و در عین حال اطمینان می‌دهد که منابع ارزشمند باقی می‌مانند و در حال اجرا هستند.

HxGN Machine Trainer به صورت جهانی در دسترس است و از ابزارهای CNC 3 و 5 محوره، ماشینکاری چرخشی و آموزش CMM با پشتیبانی از حداکثر سه کنترلر CNC در یک واحد پشتیبانی می کند. همراه با کتابخانه ای از دوقلوهای دیجیتال ماشین برای ماشین های Hermle، DMG و Fanuc ارائه می شود. پشتیبانی CMM شامل Hexagon TIGO SF، با پشتیبانی از سایر CMM ها از طریق I++ Simulator، جفت شده با نرم افزار اندازه گیری QUINDOS یا PC DMIS است. مشتریان می توانند یک دوقلو دیجیتال از هر دستگاه دیگری درخواست کنند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/hexagon-machine-training-system-leverages-digital-twins-071223.html