بایگانی‌های نیم ست فروشگاه اینترنتی جواهرات یونیک نیم ست جواهر | hsaatchi

از دیگر محصولات گروه جواهرات یونیک میتوان به انگشتر جواهر، حلقه ازدواج، سرویس جواهرات و نیم ست اشاره کرد. این نیم ست طلا ظریف شامل آویز و زنجیر و گوشواره می باشد که مدل قفل گوشواره آن چفتی است که روی آن نگین های جواهر استفاده شده است. نیم ست طلا با نگین های جواهر جزو پرطرفدارترین و محبوب ترین مدل نیم ست است چرا که نگین های جواهر بر زیبایی و جلوه نیم ست می افزایند و باعث درخشش و جذابیت بیشتر آن می شوند. این که یک مروارید درشت با سنگ های ریز الماس احاطه شود و یک آویز مناسب هم برای گوشواره و هم برای گردنبند به وجود آورد.

هر لحظه از قیمت ها با خبر شوید

به حسی که از بافت نیم ست طلای خود دریافت می‌کنید توجه داشته باشید. بسیاری از انواع مدل های نیم ست طلا ۱۸ عیار موجود، حداقل با چند قطعه برلیان تزئین شده‌اند. این قطعات سبب درخشش بیشتر بافت‌ها نیز خواهند شد پس به نوع تراش برلیان به‌کاررفته نیز توجه داشته باشید. اگر گزینه آخر بیش تر مورد توجه شما قرار گرفته و قصد خرید نیم ست جواهر دست دوم را دارید، باید بدانید که فقط در صورتی مجاز به خرید جواهر دست دوم هستید که آن را از جای معتبر تهیه کنید. چون ضرر و زیانی که در خرید جواهر تقلبی به شما وارد می شود به مراتب بسیار بیش تر از خرید طلای تقلبی است.

نیم ست های جواهر سُروری شامل یک جفت گوشواره، گردنبند و یک انگشتر می شود تا برازندگی را در معنای کمال برای شما سایت طلا فروشی بازار تهران فراهم آورد. در حقیقت آن چیزی که سرویس های سُروری را به معنای واقعی کلمه، خاص و دلنشین می سازد، طراحی ظریف و هنر دست استادان است. به همین خاطر نمی توان هیچ نمونه ای مشابه از کارهای سُروری را در جای دیگر تماشا کرد. برای خرید نیم ست جواهر آنلاین و خرید اینترنتی نیم ست طلا جواهر دخترانه می‌توانید با چند کلیک ساده آنچه به دنبالش هستید را پیدا کرده و خریداری کنید. در زمان خرید نیمست و آویز جواهر توجه به رنگ پوست و سایز آویز و گوشواره نیمست بسیار مهم است. اگر به دنبال یک نیم ست جواهر با طلای زرد هستید این نمونه انتظار شما را برآورده خواهد کرد.

  • در ابتدا شما باید کشف کنید که چگونه نیم ست را با توجه به لباس ، سبک و شخصیت خود انتخاب کنید.
  • نیم ست جواهر طلا سفید از ترکیب طلا با مقادیری پالادیوم، نقره، نیکل و… بدست آمده و برای درخشش بیشتر با یک لایه رودیوم آبکاری شده است.
  • در مطلب فوق به شرح نیم ست جواهر، موارد استفاده و انواع آن پرداختیم.
  • نیم ستی که با چنین سنگ های زیبایی طراحی شود، قطعاً مورد توجه بسیاری از کاربران خواهد بود و مجذوبیت و درخشش آن ستودنی می باشد.

بایگانی‌های نیم ست فروشگاه اینترنتی جواهرات یونیک نیم ست جواهر | hsaatchi

معمولا در ساخت نیم ست جواهر از انواع مختلف سنگ اعم از یاقوت کبود، یاقوت قرمز، زمرد، جیبسون و … نیم ست جواهر برای عروس خانم‌ها در ردیف هوشمندانه ترین انتخاب ها قرار دارد. گالری جواهر کوه نور یکی از عرضه کنندگان لوکس و با کیفیت جواهر در ایران است. از جمله اهداف گالری کوه نور می توان به سود کم و جلب رضایت خریداران اشاره کرد. تمامی جواهرات گالری کوه نور به همراه شناسنامه به مشتریان گرانقدر تقدیم میگردد.

کاربر میهمان