بازسازی آسانسور بصورت کلی و جزئی

همچنین در بسیاری از مواقع مثلا در ساختمانهای عمومی و هتل ها، از موکت‌های قابل شستشو به عنوان کف پوش استفاده می‌شود که استفاده از آنها نیز به صرفه تر است و هزینه بازسازی کابین آسانسور کمتر خواهد شد. در بازسازی کابین ام دی اف تماما از جنس ام دی اف برای پوشاندن دیواره ها استفاده می شود. این نوع کابین بیشتر در ساختمان‌ های مسکونی که با تعداد واحد کم و کم ترافیک هستند استفاده می شود. هزینه بازسازی کابین آسانسور ام دی اف و فرمیکا از کابین های تمام استیل و نیمه استیل کمتر می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

برای نوسازی آسانسور زمان مشخصی را نمی توان نام برد ولی هرگاه نشانه های زیر را مشاهده کردید، قطعا آسانسور شما نیاز به نوسازی دارد. متریال مورد استفاده با توجه به مرکزی که برای ارائه خدمات انتخاب کرده‌اید و یا بر اساس انتخاب خودتان، استفاده می‌شود. معمولا فرمیکا و ام دی اف نسبت به استیل از قیمت کمتری برخوردار هستند. خلاصه اینکه چندین طرح جهت بهینه سازی مصرف انرژی در آسانسور وجود دارند که خود بحثی جدا می طلبد و در اینجا فقط به چند نمونه جزئی اشاره گردید. پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم.

از مشکلات اصلی مجموعه های مختلف ( تجاری – مسکونی) فرسودگی و از رده خارج شدن آسانسور هایی که از نظر ترافیک (سرعت و ظرفیت) نمیتوانند نیاز های کاربران آن مراکز را پاسخگو باشند. پس از گذشت چندین سال، یک دستگاه آسانسور کششی می‌تواند به اندازه کافی تخریب شود و نیاز باشد ماشین اصلی آسانسور به‌روزرسانی سایت آسانسور آتیس شود. این ممکن است شامل تبدیل یک ماشین DC با دور انداختن مجموعه مولد موتور (m-g) و نصب یک موتور AC به جای آن باشد.

چه زمانی نوسازی آسانسور را باید انجالم دهیم؟

شرکت الماس آسانسور با آنالیز دقیق آسانسور موجود، بهترین روش را برای بالا بردن سطح ایمنی، بهبود عملکرد، استاندارد سازی و زیباسازی آسانسور بکار می‌برد.. نورپردازی های متنوع کابین آسانسور در پوشش سقف کاذب و با لامپ های فلورسنت یا ال ای دی انجام می‌شود. با نصب کاور های محافظتی در کابین آسانسور می توانید به راحتی از آسیب دیدن کابین در هنگام جابه جایی بار جلو گیری نمایید . انجام خدمات نوسازی آسانسور و بالابر می بایست در قالب قرارداد انجام شود. برای آشنایی و آگاهی کامل از تکنولوژی ها و امکانات جدید قابل نصب در آسانسور و استفاده از این فن آوری ها در زمان نوسازی و مدرنیزاسیون ،با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

  • کنترل کننده معمولاً ولتاژ بین ۱۲ ولت تا ۲۴ ولت را روی سیستم کنترل تنظیم می‌کند، فقط موتور به منبع تغذیه ۳ فاز نیاز دارد.
  • امروزه استفاده از سیستم های ACVV و VVVF باعث می شود موتور با تلفات انرژی شیار کم مورد استفاده قرار گیرد.
  • آسانسورها بخشی اساسی از ساختمان‌ها هستند و باید کارکرد آن‌ها همیشه ایمن و دقیق باشد اما با کمی نکته‌سنجی و دقت به جرئیات، این ابزارهای کاربردی می‌توانند زیبایی ساختمان را نیز ارتقا بخشند.
  • همه اینها برای به روز نگه داشتن آسانسور و به زیبایی شناسی آگاهانه ، تابلو ، الکترونیک و سبک جدید و مدرن است.

در حال حاضر قیمت این قطعه در بازه 10 میلیون تومان تا 30 میلیون تومان قرار می‌گیرد. قطعات و بخش‌های نام برده شده جزو مهم‌ترین و پرهزینه ترین قطعات در بازسازی آسانسور هستند و اگر قصد بازسازی آسانسور خود را دارید بهتر است به نوع و کیفیت این قطعات بیش از همه توجه داشته باشید. در مرحله بعدی قطعات دیگر همچون سیم‌های بکسل، گاورنر، فلکه هرزگرد، شاسی و… مد نظر هستند که طول عمر آن‌ها تاثیر مستقیمی بر طول عمر و کارایی کل سیستم خواهد داشت. آسانسورهای هیدرولیکی معمولاً برای جابجایی افراد و کالاها در ۹ طبقه بالاتر یا کمتر استفاده می‌شوند. در یک سیستم آسانسور هیدرولیکی معمولی از پیستون و جک هیدرولیکی برای بالا بردن آسانسور استفاده می‌شود. برای مرور لیست، حتماً با یک متخصص کار کنید، اما اگر می‌توانید در فضای داخلی کابین صرفه‌جویی کنید، می‌توانید کنترل‌ها را ارتقا دهید و برخی از اجزای جداگانه ذکر شده در زیر را نیز حفظ نمایید، قطعاً می‌توانید مقدار زیادی پس انداز کنید.

بازسازی آسانسور بصورت کلی و جزئی لذا نوسازی و بازسازی کابین آسانسور و تغییر تزئینات اسانسور می تواند علاوه بر زیبایی بصری، ارزش ساختمان را نیز افزایش دهد. تعویض و تعمیر کف کابین آسانسور از دیگر راهکارها در بازسازی آسانسور در حداقل هزینه است. به هرکدام از خدمات بازسازی کف آسانسور، کفپوش کابین آسانسور، بازسازی آسانسور قدیمی، بازسازی کابین آسانسور و…

ویدئوی آسانسور نصب شده اوتیس در سال 1954

یکی دیگر از قسمتهای مهم در بازسازی کابین آسانسور تعویض و نوسازی سقف آن است. معمولا سقف آسانسور با استفاده از ورقه استیل آینه ای و بصورت سقف کاذب اجرا می‌شود. نورپردازی های متنوع کابین آسانسور در پوشش سقف کاذب و با انواع لامپ های فلورسنت و ال ای دی باعث افزایش زیبایی کابین می گردد.

درباره ما

در اکثر موارد، بازسازی آسانسور قدیمی تنها به تعویض کفپوش کابین آسانسور محدود نمی­‌شود. بازسازی آسانسور قدیمی می‌­تواند شامل تمام یا برخی از موارد ذکر شده در بالا باشد. بازسازی آسانسور بخشی از بازسازی خانه محسوب می‌شود که جهت تعمیر آسانسورهای ساختمان­‌های مسکونی و تجاری که فرسوده شده­‌اند، به کار برده می‌شود و یا از نظر سرعت و ظرفیت دیگر قابلیت پاسخگویی به نیازها را ندارند.