ایجاد نیروی کار آماده آینده | خلاصه کیفیت

تریت همچنین اذعان داشت که “تغییر ترسناک است” و کارکنان باید بدانند که می توانند موفق شوند. او می گوید: «پذیرش فناوری همیشه به معنای از دست دادن شغل نیست. این می تواند فرصتی برای رشد شغلی باشد.

4IR در عمل: چگونه سنباده رباتیک عملیات تولید BEGA را متحول کرد

مراقبت از مشتری

ایجاد نیروی کار آماده آینده

چگونه فناوری‌های 4IR چشم‌انداز استعدادهای فلزکاری را تغییر می‌دهند

«فناوری به ما کمک می‌کند هوشمندتر و سریع‌تر استخدام کنیم، مهارت‌های (کارگران) را به سرعت توسعه دهیم و علایق و آشنایی آنها با فناوری را درگیر کنیم تا ارزش آنها را به حداکثر برسانیم. دین فیلیپس، DTM SME و رئیس شرکت Longevity Industries و یک استراتژیست نوآوری/مهندس فروش در LINK Systems می گوید: اتوماسیون به حداکثر رساندن ارزش افزوده کارکنان از طریق واقعیت افزوده و ایمن نگه داشتن آنها با واقعیت مجازی کمک می کند.

به طور فزاینده ای، سازندگان فلز هستند روی آوردن به اتوماسیون به عنوان راه حلی برای این مشکل همیشگی شرکت‌ها با ادغام فناوری پیشرفته در تمام جنبه‌های عملیات خود، کارهای بیشتری را با کمتر انجام می‌دهند و به کاهش بار فیزیکی کارگران مسن‌تر کمک می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند شغل خود را گسترش دهند – علاوه بر این که تولید را به گزینه شغلی جذاب‌تری برای نسل جوان‌تری تبدیل می‌کنند که به همه چیز مسلط هستند.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

می توانید برای FABTECH 2023 ثبت نام کنید اینجا.

GrayMatter Robotics این فناوری را با تنظیمات برگزیده پارامتر فرآیند BEGA پیکربندی کرد و کیفیت مطلوب را به طور مداوم ارائه کرد. یک نوع قطعه را می توان تنها در چند دقیقه خاموش کرد، بنابراین Scan & Sand می تواند در برنامه های با ترکیب بالا استفاده شود. Scan & Sand در فضای سنباده‌زنی موجود BEGA بدون نیاز به ارتقاء تأسیسات قرار می‌گیرد و تیم GrayMatter Robotics اپراتورهای خط سنباده را در عرض یک روز آموزش دادند تا سلول روباتیک را کار کنند.

Jon Coners Sr.، مدیر تولید در Bega آمریکای شمالی می گوید: “بزرگترین نگرانی ما این بود که ترکیب قطعات ما بسیار بالا است.” «به نظر می‌رسید که خودکار کردن چنین عملیاتی کار بسیار دلهره‌آوری باشد. Scan & Sand توانایی کار بر روی یک جزء یا گروهی از اجزا را دارد و واقعاً (یک) عملکرد تنها با یک دکمه دارد که بسیار ساده است. Coners اضافه کرد که کاربران لازم نیست نگران داشتن یک راه اندازی ثابت باشند. “شما می توانید قطعات را به اطراف حرکت دهید، و ربات دوباره نگاه می کند!

بر اساس این گزارش، عوامل متعددی در ایجاد استعداد در تولید نقش دارند موسسه ی ملی استانداردها و تکنولوژی در وزارت بازرگانی آمریکا:
• کارمندان مسن تر در حال بازنشستگی هستند و کارگران ماهر کافی برای جانشینی آنها وجود ندارد.
• توسعه سریع فن آوری جدید، در غیاب آموزش همراه، می تواند کارگران را بدون مجموعه مهارت های لازم برای استخدام یا انجام وظایف شغلی خود رها کند.
• افراد جوانی که وارد نیروی کار می شوند از آینده شغلی این صنعت بی اطلاع هستند.
• ادارات استخدام به این شیفت ها عادت نکرده اند، که استخدام یا حفظ کارمندان را دشوار می کند.

شرکت‌هایی که از اتوماسیون استفاده می‌کنند می‌توانند شکاف‌های ناشی از کمبود نیروی کار را پر کنند و عملیات را ساده‌تر کنند تا کارمندان نیازی به انجام کارهای تکراری نداشته باشند، بلکه می‌توانند بر روی وظایف مبتنی بر دانش تمرکز کنند. سیستم‌های خودکار همچنین می‌توانند بار فیزیکی برخی نقش‌های تولیدی را کاهش دهند، بنابراین کارگران مسن‌تر می‌توانند مدت بیشتری در کار بمانند. زمانی که شرکت‌ها از سایر اشکال فناوری 4IR استفاده می‌کنند، می‌توانند از مزایای مشابه بهره ببرند.

4IR چیست و چه کاری می تواند برای ساخت انجام دهد؟

و گزارش مشاغل می 2023 از سوی اداره آمار کار ایالات متحده چین و چروک جدیدی اضافه می شود: در حالی که اکثر بخش ها یا مشاغل خود را در این ماه به دست آوردند یا حفظ کردند، بخش تولید با کاهش خالص 2000 شغل با کاهش جزئی مواجه شد. این یک بازار کار پیچیده است، اما بازاری که می‌تواند با سیستم‌های خودکار راحت‌تر حرکت کند.

این پیشرفت‌ها همچنین برای غلبه بر چالش‌های داخلی خط لوله استعدادها و افزایش نیروی کار ماهر ضروری هستند.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تاریخ انتشار : سه شنبه 4 تیر 1392 – 12:04

BEGA آمریکای شمالی، یک تولیدکننده فلزی مستقر در کالیفرنیا و متخصص در لامپ های داخلی و خارجی برای کاربردهای معماری، نمونه بارز این است که چگونه تولیدکنندگان می توانند با موفقیت به مشکلات نیروی کار با 4IR رسیدگی کنند. عملیات سنباده‌زنی بخشی جدایی‌ناپذیر از پردازش آنها است، اما چالش‌های خاصی را به همراه دارد:
• سنباده کاری از نظر ارگونومیکی مالیات و خسته کننده است، که جذب استعدادها را در زمان کمبود نیروی کار دشوار می کند. تیم منابع انسانی چندین هفته طول کشید تا موقعیت‌های اپراتور سنباده‌زنی را پر کنند که باعث تاخیر و محدودیت ظرفیت شد.
• فرآیندهای تکمیل سطح، به طور کلی، دارای نیروی کار بسیار بالایی هستند. حتی پس از پر شدن یک موقعیت، یک کارگر ممکن است به زودی پس از آن کار را ترک کند تا به یک شغل کم‌تر از لحاظ فیزیکی نیاز داشته باشد. دو تا سه هفته حضور در هواپیما و آموزش هزینه‌ها را افزایش می‌دهد و در صورت استعفای کارمند تمام این منابع هدر می‌رود.
• احتمال آسیب زیاد است. BEGA هر سال یک یا چند آسیب کارگر را تجربه می کرد. این هزینه قابل توجهی دارد و برای روحیه کارکنان مضر است.

منتشر شده در 20 ژوئن 2023، در FABTECH وبلاگ.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/customer-care-article/building-future-ready-workforce-072523.html

با ارتقاء مهارت و مهارت مجدد کارگران، شرکت‌ها می‌توانند از انتقال یکپارچه به فرآیندهای مبتنی بر 4IR با حداقل وقفه اطمینان حاصل کنند. به علاوه، کارمندان با یادگیری نحوه استفاده از این فناوری جدید و پیشرفت پیشرفت شغلی، اعتماد به نفس بیشتری به دست خواهند آورد.

پدرو کاستیلو، مدیر عامل مکزیک و آمریکای لاتین در Therma-Tron-X Inc./TTX Mexico/MTX Servicios می‌گوید: «کمبود استعداد به یک چالش مهم برای سازمان‌ها تبدیل شده است، که باعث شده است تا استراتژی‌های تجاری خود را توسعه دهند و به سمت راه‌حل‌های خلاقانه مانند اتوماسیون فرآیند یا ساده‌سازی گرایش پیدا کنند.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

متولیدکنندگان می‌دانند که اگر نیروی کارشان همراه با آنها رشد نکنند، کسب‌وکارشان رشد نخواهد کرد. به همین دلیل است که کمبود استعداد در صنعت ساخت فلز همچنان یک نگرانی مبرم است – و سه چهارم پاسخ دهندگان در انجمن ملی تولیدکنندگان نظرسنجی سه ماهه اول تولیدکنندگان در سال 2023 جذب و حفظ نیروی کار ماهر را به عنوان «چالش اصلی کسب‌وکار» ذکر می‌کنند.