اولین جایزه شینگو | خلاصه کیفیت

تاریخ انتشار : دوشنبه 19 تیر 1392 – 12:02

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

در این هنگام خنده های عصبی در سالن بلند شد. اما شینگو تازه شروع کرده بود. او اکنون توجه خود را به سمت ناظم معطوف کرد، سرهنگی که لباس کامل به تن داشت. کتابش را بالا نگه داشته، تولید غیر بورسی (انتشارات تولیدی، 2006)، شینگو اعلام کرد، “من نسخه ای از این کتاب را برای رونالد ریگان فرستادم.” پس از مکثی، شینگو به طرف حضار برگشت و گفت: “معلوم است که او آن را نخوانده است، زیرا اگر خوانده بود، تا به حال مالیات های شما به دلیل صرفه جویی در هزینه های دولت کاهش یافته بود.” پس از مکثی، شینگو ادامه داد: «اما اکنون یک نسخه برای جورج بوش نیز فرستادم. شاید او آن را بخواند.» او 30 دقیقه دیگر با داستان های آشنا از کتاب هایش ادامه داد و مدیران و مهندسان را هدف گرفت. همه اینها برای تأثیر بود. این آخرین هجوم شینگو در پایان حمله 60 ساله اش به وضعیت موجود بود – سختی دانشگاه، دولت و جامعه.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

اگر بزهای پیر دیگری در اولین مراسم اهدای جایزه شینگو حضور داشتند، لطفاً داستانی را به اشتراک بگذارید.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/lean-article/first-shingo-prize-071023.html

در حالی که شینگو هرگز برای تویوتا کار نکرد، گفته می شود که او 3000 مهندس آن را آموزش داده است. مهمتر از آن، از طریق کتاب های او، جهان خارج از تویوتا برای اولین بار از سیستم تولید تویوتا آگاه شد. در سال 1988، شینگو دکترای افتخاری را از دانشگاه ایالتی یوتا دریافت کرد و از کمک های عمیق خود به جامعه از طریق نوشتن و آموزش برای آنچه که ما اکنون از آن به عنوان “لاغر” یاد می کنیم، قدردانی کرد. به نوبه خود، شینگو نام خود را به یک جایزه تولیدی، “جایزه شینگو آمریکای شمالی برای تعالی تولید” اعطا کرد. شینگو گفت که از طریق این جایزه می‌خواهد به پیشگامانی مانند فردریک تیلور و گیلبرت‌ها که تأثیرات مهمی داشته‌اند، «ببخشد».

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.