اسکنر سی تی پرچمدار برای بازرسی صنعتی ارائه شده توسط Waygate Technologies

توابع پیشرفته برای کاربردهای صنعتی

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

این سیستم برای افزایش قابلیت سرویس و بهره وری با درب تعمیر و نگهداری با دسترسی آسان و یک دستکاری مهندسی مجدد طراحی شده است که کارایی را بهبود می بخشد. کابینت جدید شامل یک درب کشویی بزرگ است که بارگیری و تخلیه نمونه را آسان تر می کند. همچنین دارای گزینه های بارگیری همه کاره است که می تواند اجسام سنگین را با استفاده از جرثقیل داخلی یا خارجی حمل کند. این سیستم برای نمونه‌های بزرگ تا وزن 75 کیلوگرم با یک آشکارساز متحرک برای نتایج اسکن مؤثر نمونه‌های کوچک‌تر، یک پاکت اسکن افزایش یافته ارائه می‌کند.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-news/flagship-ct-scanner-industrial-inspection-offered-waygate-technologies-052523

کیفیت تصویر بهینه شده توسط دو لوله نصب شده به صورت افقی ارائه می شود: یک لوله میکروفوکوس 300 کیلوولت / 500 وات برای تصویربرداری از قطعات متراکم و یک لوله نانو فوکوس 180 کیلوولت / 20 وات برای تصویربرداری با وضوح حتی بالاتر.

(تکنولوژی‌های Waygate: Huerth، آلمان) – Waygate Technologies، یک تجارت بیکر هیوز و رهبر در راه‌حل‌های آزمایش غیرمخرب (NDT) برای بازرسی صنعتی، یک راه‌حل شاخص توموگرافی کامپیوتری (CT) به نام Phoenix V|tome|x M Omni را معرفی کرد. طراحی شده برای جایگزینی محبوب ترین سیستم سی تی این شرکت، بر اساس موفقیت و فناوری اثبات شده Phoenix V|tome|x M است و ویژگی های زیادی را اضافه می کند که انعطاف پذیری، سرعت و کیفیت تشخیص را افزایش می دهد.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 اردیبهشت 1392 – ساعت 12:00

اگرچه سیستم CT هنوز در بازار وجود ندارد، Phoenix V|tome|x M Omni اخیراً جایزه iF Design Award 2023 را دریافت کرد، یک جایزه مسابقه بین‌المللی طراحی که از سال 1954 هر سال اعطا می‌شود. هیئت داوران محصول را از نظر آن ارزیابی کردند. ایده، شکل، عملکرد، تمایز و اثر. امسال بیش از 10000 ارسال توسط بیش از 4700 شرکت کننده وجود داشت. فرم و عملکرد Phoenix V|tome|x M Omni به ویژه مورد تحسین قرار گرفت و بالاترین امتیاز را برای طراحی کاربردی اما شیک دریافت کرد.

مترولوژی

اسکنر سی تی پرچمدار برای بازرسی صنعتی ارائه شده توسط Waygate Technologies

راه حل همه کاره CT برای طیف وسیعی از برنامه های اندازه گیری، تحقیق و ارزیابی سه بعدی

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، Phoenix V|tome|x M Omni دارای یک میز کنترل با صرفه جویی در فضا است که انعطاف پذیری گردش کار و گردش کار یکپارچه را برای تشخیص خودکار نقص (ADR) با نرم افزار اختصاصی X|approver، و همچنین یک رابط استاندارد جدید آماده برای افزایش می دهد. ادغام در گردش کار خودکار با رباتیک و سایر راه حل های بازرسی در خط.

طراحی برنده جایزه

راه حل CT برای طیف وسیعی از برنامه های اندازه گیری، تحقیق و ارزیابی سه بعدی در محیط آزمایشگاه و همچنین بازرسی دقیق خودکار در تولید مناسب است. Phoenix V|tome|x M Omni به بسیاری از صنایع کلیدی، از جمله بازرسی باتری در بخش‌های الکترونیکی و الکترونیکی، و کاربردهای چندگانه در صنعت هوافضا، خدمت خواهد کرد. این سیستم تا پایان سال جاری در دسترس خواهد بود.

بر اساس یک میراث موفق ساخته شده است

بن لینک، مدیر عامل شرکت Waygate Technologies می‌گوید: «هدف ما بهبود مستمر راه‌حل‌هایمان با ماندن در لبه فناوری و بررسی احتمالات جدید است. «بنابراین ما باعث افتخار ما است که Phoenix V|tome|x M Omni را توسعه داده‌ایم، محصولی همه کاره که با آن ویژگی‌های جدید و ارزشمندی را معرفی می‌کنیم و به بازارهای رشد استراتژیک مهم ارائه می‌کنیم. دریافت جایزه طراحی iF بر تعهد ما نه تنها به عملکرد، بلکه به قابلیت استفاده و طراحی تاکید می کند، که معتقدیم برای توسعه راه حل های واقعا موثر ضروری هستند.