استراتژی جدید مدیرعامل | خلاصه کیفیت

مدیرعامل فکر کرد: “این فقط یک استراتژی برای من خواهد بود.” «اگر آن را بپذیرم، می‌توانم کشف کنم که کدام مدیران در شرکت من برای پست‌هایشان مناسب نیستند. می‌توانم از کسانی که باید اخراج شوند، به کسانی که می‌توانم اعتماد کنم، بگویم. بله، من باید این استراتژی را داشته باشم.» و مبلغ هنگفتی را به مشاوران پرداخت تا کار را به یکباره شروع کنند.

مدیرعامل به هر یک از مشاوران یک سنجاق شرکتی داد تا بپوشند و هزینه نهایی آنها را به اضافه یک جایزه پرداخت کرد.

مدیرعامل تصمیم گرفت: “من رئیس بزرگترین بخش خود را نزد مشاوران می فرستم.” او بهترین کسی است که به من بگوید این استراتژی چگونه کار می کند، زیرا بخش او همیشه سودآور است و هیچ کس این کار را بهتر انجام نمی دهد.

قبل از شروع، مشاوران تمام شب را بیدار نشستند و دو فنجان قهوه نوشیدند تا نشان دهند که چقدر مشغول تکمیل استراتژی جدید مدیرعامل هستند. آنها جزوات و کتاب کار، پوستر و مواد آموزشی را چاپ کردند. و در نهایت آنها گفتند: “اکنون استراتژی برای شروع آماده است.”

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/management-article/ceo-s-new-strategy-072523.html

کل هیئت و کارکنان خیره شده و خیره شدند. هیچ کس نمی توانست بیشتر از هر کس دیگری درک کند، اما همه آنها به مدیرعامل پیوستند و فریاد زدند: “اوه عالی است!” و آنها به مدیر عامل توصیه کردند که استراتژی را در سراسر شرکت در یک فرآیند عالی شروع و عرضه کند.

تاریخ انتشار : سه شنبه 4 تیر 1392 – 12:02

“اوه، شگفت انگیز است! من به وضوح می توانم ببینم که چگونه این عملیات ما را ساده می کند و حاشیه سود ما را افزایش می دهد.» من مطمئناً به مدیر عامل می‌گویم که این استراتژی باید بدون تردید در سراسر شرکت اتخاذ شود.» و همینطور هم کرد.

همانطور که این کلمه توسط رسانه های اجتماعی، ایمیل و حتی تماس های تلفنی پخش شد، به زودی همه در شرکت گفتند: “استراتژی معنی ندارد.”

مدیر اجرایی و رئیس بخش گفت: “این شگفت انگیز است.” «فقط نگاه کن، آقا، چه درخششی! چه طرحی!» آن‌ها به جعبه‌ها و فلش‌ها اشاره کردند، در حالی که هر یک از بینندگان تصور می‌کردند که بقیه معنی آن را فهمیدند.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

مشاوران لپ‌تاپ‌های خود را راه‌اندازی کردند و وانمود کردند که انواع ارائه‌ها را تولید می‌کنند، اگرچه ارائه‌ها در واقع اصطلاحات تخصصی، واژه‌های زمزمه‌ای و چرندیات بودند. آنها در حالی که پاورپوینت خود را تا پایان شب کار می کردند، خواستار انواع اطلاعات در مورد مشتریان، فروش، محصولات و بخش های بازار بودند.

مدیر عامل از مدیر عامل خود خواست تا ببیند کار چگونه پیش رفته است و چقدر زود آماده می شود. همان اتفاقی که برای رئیس لشکر افتاده بود برای او افتاد. نگاه کرد و نگاه کرد، اما چون چیزی منطقی نبود، نمی توانست آن را بفهمد.

در زمان استراحت، مدیرعامل از کارکنانش پرسید که چه فکر می کنند. همه آنها موافق بودند: “این یک استراتژی خوب است.” “این سبک وزن، قوی است و راه حل های متمرکز عالی را به ما ارائه می دهد.”

سپس مدیرعامل با تمام کارکنانش، رؤسای بخش و هیئت مدیره آمدند تا ارائه مشاوران را ببینند.

اولین بار در 1 ژوئیه 2023 منتشر شد لاغر متفکر.