Creaform VXelements 11 | خلاصه کیفیت

نوآوری

Creaform VXelements 11 را منتشر کرد

ارتقای بزرگ VXinspect اصلاح شده، قابلیت‌های گسترده‌تر و قابلیت همکاری ارائه می‌دهد

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

(Creaform: Levis, QC, Canada) — Creaform، یک واحد تجاری شرکت AMETEK و یک رهبر جهانی در راه حل های اندازه گیری سه بعدی قابل حمل و خدمات مهندسی، راه اندازی شده است VXelements 11، یک ارتقاء مورد انتظار با ویژگی های جدید چشمگیر و افزایش سطح عملکرد.

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 خرداد 1392 – ساعت 12:00

بزرگترین تغییر در VXelements 11 انجام شد VXinspect، ماژول بازرسی ابعادی VXelements. VXinspect به دو ماژول مجزا تقسیم شده است: VXinspect|Analysis و VXinspect|کنترل کیفیت. هر دو کاملاً بر اساس دو مرحله متمایز از فرآیند کنترل کیفیت ساخت تجدید نظر شده و بهینه شده اند:

• VXinspect|Analysis یک نرم افزار بازرسی بصری و کاربرپسند است که طراحی ها و تولید تجزیه و تحلیل علل ریشه بعدی را ساده می کند.
• VXinspect|Quality Control یک نرم افزار بازرسی سه بعدی کامل برای برنامه های کاربردی کنترل کیفیت پیشرفته در مراحل بعدی تولید است.

ماژول اسکن به CAD VXelements برای مهندسی معکوس و گردش کار ساخت افزودنی، مدل VX، اکنون با Fusion 360، یک نرم افزار CAD مبتنی بر ابر محبوبیت فزاینده برای طراحی و توسعه محصول، سازگار است. Fusion 360 اکنون بخشی از مجموعه ادغام یکپارچه با سایر راه حل های CAD از جمله SolidWorks، Inventor و Solid Edge است. کاربران می توانند فایل های CAD را مستقیماً از VXmodel به Fusion 360 برای فرآیندهای مهندسی معکوس آسان تر انتقال دهند.

با هدف بهبود انعطاف پذیری و سادگی، Creaform قابلیت همکاری بین آنها را گسترش داده است VXscan-R، ماژول نرم افزار محیط دیجیتال دوقلوی آن و برندها و مدل های جدید ربات مانند UR10، Fanuc CRX-25i و M-10iD/8L. VXscan-R همچنین به کاربران امکان می دهد مسیرها را مستقیماً از آویزهای آموزشی با برخی از روبات های مشترک ضبط کنند.

در آماده‌سازی برای نسخه جدید، Creaform بهبودهای قابل استفاده و ارگونومی گسترده‌ای را در ماژول‌های کاربردی VXelements انجام داد، که پلتفرم را برای ارتقای تجربه کاربر برای اپراتورهای همه سطوح مهارت بصری‌تر کرد.

در Creaform، ما متعهد به سرمایه گذاری در راه حل های نرم افزاری خود هستیم تا ارزش اسکنرهای سه بعدی خود را برای مشتریان خود به حداکثر برسانیم. دیوید روبیچاد، مدیر محصول فنی Creaform می گوید: این به روز رسانی VXelements با چشم انداز نرم افزاری سازمان هماهنگ است و پایه محکمی برای آینده ایجاد می کند.

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/creaform-releases-vxelements-11-062623.htmlقول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.