CIMdata کتاب الکترونیکی برق رسانی خودرو را منتشر می کند

تاریخ انتشار: سه شنبه 30 خرداد 1392 – ساعت 12:00

به گفته کریگ براون، مشاور اجرایی CIMdata با بیش از 30 سال تجربه در صنعت خودرو، “خودروسازان امروزی به راه حل های متمرکز برای توسعه و تولید خودروهای الکتریکی نیاز دارند. در حال حاضر لوازم الکترونیکی قدرت جدید، موتورهای برقی، باتری‌های نوآورانه و دسته‌های سیم‌کشی توزیع برق که نیاز به مهندسی هوشمندانه در پلت‌فرم‌های خودروهای موجود و جدید دارند، هستند. زیمنس همچنان به فعال سازی خودروسازان ادامه می دهد، زیرا صنعت خودرو به سمت برقی شدن حرکت می کند.

(CIMdata: Ann Arbor، MI) — CIMdata، شرکت مشاوره و تحقیقات مدیریت استراتژیک جهانی PLM، کتاب الکترونیکی جدیدی منتشر کرده است. الزامات به عنوان محوری صنعت خودرو به سمت الکتریکی سازی خودرو.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

این کتاب الکترونیکی چالش‌های مهندسی برق‌سازی خودرو و قابلیت‌های نرم‌افزار صنایع دیجیتال زیمنس را با رویکرد یکپارچه و فرا رشته‌ای راه‌حل‌های Xcelerator آن شرح می‌دهد.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/innovation-news/cimdata-publishes-e-book-vehicle-electrification-062023.html

زیمنس در حال معرفی سه موضوع راه حلی است که توسعه خودروهای الکتریکی را تقویت می کند: طراحی جامع و شبیه سازی بهینه سازی، محیط توسعه مجازی مشارکتی و مدیریت تولید سرتاسر. با توجه به رشد انفجاری در الکترونیک، نرم‌افزار و واحدهای درایو جدید، همراه با فناوری‌های نوآورانه باتری، این مضامین راه‌حل به خودروسازان باتجربه اجازه رقابت را می‌دهد و از نیازهای استارت‌آپ‌های جدیدی که وارد بازار خودروهای الکتریکی می‌شوند حمایت می‌کنند. زیمنس، ارائه‌دهنده اثبات شده صنعت خودرو، با چالش‌های نوظهور مهندسی خودرو و ساخت خودروهای الکتریکی همگام است.

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

نرم‌افزار صنایع دیجیتال زیمنس از تحقیقات این کتاب الکترونیکی حمایت می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، کتاب الکترونیکی کامل را دانلود و مطالعه کنید www.CIMdata.com.