چک لیست حسابرسی کیفیت برای ممیزی QA ضروری است

نرم افزار 8D Manager با تولید کننده گزارش 8D، 9D، 5Y و 4M. نرم افزار اقدام اصلاحی شما برای مدیریت، اندازه گیری و گزارش مسائل.

حسابرسی شخص ثالث توسط یک سازمان حسابرسی مستقل خارج از کشور انجام می شود. در صورت وجود یک ممیزی ISO 9001 سازمان مستقل است ثبت کننده. آنها معمولاً علاقه ای به نتیجه نهایی ندارند. شخص ثالث می تواند یک ثبت کننده، کارمند دولت یا شرکتی باشد که توسط شرکت استخدام شده است. نتیجه ممیزی می تواند گواهی، مجوز، پذیرش یا جایزه باشد.

با 5Ws ممیزی کیفیت ISO 9000 آشنا شوید. . صفحه ممیزی داخلی، الزامات ISO 9000 و ممیزی کیفیت را مورد بحث قرار می دهد

 • ما برخی از سوالات بله/خیر و باز را برای طرح ممیزی داخلی ISO 9001 نشان می دهیم. ممیزی داخلی برای ثبت ISO 9001 ضروری است.

  سوالات طرح حسابرسی داخلی

  آیا ترجیح می دهید این صفحه را با پیوند دادن به آن با دیگران به اشتراک بگذارید؟

  1. روی کد لینک HTML زیر کلیک کنید.
  2. آن را کپی و جایگذاری کنید و یادداشتی از خودتان اضافه کنید، در وبلاگ، یک صفحه وب، انجمن ها، یک نظر وبلاگ، حساب فیس بوک خود یا هر جایی که برای شخصی این صفحه ارزشمند است.


 • منبع: https://www.quality-assurance-solutions.com/quality-audit-checklist.html

  مدیر 8D

  سوالات حسابرسی


  مزایای حسابرسی کیفیت


  اشتباهات حسابرسی کیفیت

  موارد کلیدی که باید برای برنامه حسابرسی فناوری اطلاعات در نظر بگیرید


  اطلاعات بیشتر

  ساخته شده توسط Quality Assurance Solutions.

  دانلود امروز. اجرای ISO 9001:2015 خود را شروع کنید. از چک لیست ISO 9001 ما برای تجزیه و تحلیل شکاف، ممیزی داخلی و اجرای ISO 9001:2015 استفاده کنید. 49.00 دلار رضایت تضمین شده است.


  راهکارهای تضمین کیفیت
  رابرت بروتون
  (805) 419-3344
  ایالات متحده آمریکا
  پست الکترونیک


  از این صفحه لذت می برید؟ لطفا آن را فوروارد پرداخت کنید. در اینجا نحوه …

  پس از گزارش یافته های اولیه، یک نسخه را در اختیار تیم اقدام اصلاحی قرار دهید. داشتن یک جلسه تیم اقدام اصلاحی برای صدور اقدامات اصلاحی اقدامات اصلاحی را در گزارش یافته ها مستند کنید. مطمئن شوید که مسئولیت ها و موعد مقرر برای اقدامات تعیین شده است.

  ممیزی های سیستم به یک سیستم خاص نگاه می کنند که شامل چندین فرآیند است و می تواند در چندین کارمند و بخش پخش شود. ممیزی سیستم کالیبراسیون شما می تواند یک ممیزی سیستم در نظر گرفته شود. شما نمودار تعامل سیستم های شما را لیست می کند.

  در طول آماده سازی حسابرسی، چک لیست ممیزی کیفیت را تعیین کنید. این چک لیست طرح ممیزی است. در حین آماده سازی، رویه ها، استانداردها، مشخصات و/یا دستورالعمل های کاری را بررسی کنید. این اسناد به شما در تعیین چک لیست ممیزی کیفیت کمک می کند. رکورد سوالات حسابرسی در چک لیست

  PDCA کامل یک سیستم مدیریت وظایف سازمانی با ابزارهای بهبود مستمر داخلی است. شامل پروژه ها، جلسات، ممیزی ها و موارد دیگر است.

  وقتی همه اقدامات کامل شد، گزارش را ببندید.


  برنامه حسابرسی

  این اشتباهات مانع از یک حسابرسی موثر می شود.

  • حسابرسی با نگرش “گوچا”.
  • یافتن عیوب و نه حقایق
  • عدم تشخیص اینکه حسابرسی بر مردم متمرکز است
  • عدم تعریف درست هدف و محدوده
  • عدم استفاده از چک لیست ممیزی کیفیت
  • عدم صدور اقدام اصلاحی
  • عدم پیگیری اقدامات اصلاحی
  • عدم استفاده از رویکرد تیمی برای صدور اقدامات اصلاحی

  ممکن است بخواهید یک نامه تعهد حسابرسی داخلی برای حسابرسی شونده صادر کنید.

  حسابرسی فرآیند ممیزی متمرکز بر مجموعه ای از فرآیندهای درون سازمان شما است. پایبندی به رویه ها و مشخصات در طول فعالیت های تولیدی یا خدماتی را بررسی می کند.

  در طول گزارش یافته اولیه، مسائل یافت شده را مستند کنید. حقایق را بیان کنید و شواهد ارائه دهید. از نام ها استفاده کنید و یافته ها را نشان دهید. نمایش دهید سوابق کیفیت برای شواهد چک لیست حسابرسی کیفیت را به عنوان مبنایی برای گزارش یافته ها بکار ببرید.