پشتیبانی شبکه پشتیبانی و نگهداری شبکه نگهداری شبکه خدمات شبکه خدمات پسیو

در کلیه سسیتم های نرم افزاری و سخت افزاری تهیه به موقع نسخه پشتیبان یک امر ضروری به شمار می‌رود. امروزه بسیاری از سازمان ها از مجازی سازی استفاده می‌کنند و پشتیبان گیری مجازی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید توسط مدیران سازمان ها مورد توجه قرار بگیرد. در رابطه با نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری باید گفت چندین سال است که از خدمات شبکه به منظور تسهیل ارتباط بین دو یا چند رایانه به منظور به اشتراک گذاشتن منابع، اعم از سخت افزار یا نرم افزار مانند برنامه ها، اطلاعات، داده ها، فایل ها و غیره استفاده می شود. این نوع شبکه‌ ها اجازه می ‌دهند دستگاه‌ هایی مانند چاپگر ها یا برنامه ‌ها را با سایر رایانه ‌های متصل به شبکه به اشتراک گذاشت و همه اینها با هدف تسهیل ارتباط بین کاربران و در نتیجه بهبود امنیت و یکپارچگی داده ها طراحی شده است.

شرکت هورداد سیستم نوین ارائه دهنده و پشتیبانی انواع خدمات پشتیبانی شبکه در تمامی نقاط تهران می‌باشد. خدمات شبکه جهت شرکت‌ها و موسسات از اولویت‌های خدمات شرکت هورداد سیستم نوین می‌باشد. در خدمات شبکه کامپیوتری در تهران بیش از 300 پروژه چه در بخش پسیو شبکه و چه در بخش اکتیو شبکه داشته‌است.

امنیت داده ها از مهمترین دغدغه های مدیران شرکت ها بوده است داده ها و اطلاعات مهم یک شرکت ممکن است به هر دلیلی از بین رود. برای پیشگیری از چنین مسائلی راه اندازی backup server پیشنهاد می شود تا در صورت بروز اتفاقات پیش بینی نشده داده های مجموعه از آسیب محفوظ بمانند. استفاده از خدمات شبکه و راه اندازی آن باعث بالا بردن سطح اطمینان شما می شود. به این دلیل که منابع و اطلاعات مجموعه روی چندین رایانه تحت شبکه موجود می باشند و در صورت خرابی یکی از کامپیوتر ها , اتحادیه خدمات کامپیوتری اطلاعات و منابع از طریق سایر سیستم ها در دسترس می باشد و نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات نخواهید داشت.

امروزه اگر ارگان‌های مهم از خدمات شبکه برای پیش‌برد کارهای خود استفاده نکنند، با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد. خدمات شبکه شامل موارد گوناگونی هستند که می‌توانند در صورت لزوم نیازهای افراد را رفع کنند. شرکت داده پردازی نیلرام به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه خدمات شبکه به صورت تخصصی و با نیروهای متخصص از راه دور و نزدیک این امور را انجام می شود.

هنگامی که این دستگاه‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک شبکه را تشکیل دهند، عملکرد‌ها افزایش چشمگیری پیدا می‌کنند. خدمات مدنی مانند آتش نشانی، پلیس، بیمارستان و اورژانس و امداد و نجات، همگی نمونه‌های بارز سازمان‌هایی با شبکه‌های ارتباطی هستند که در همه زمان‌ها و در هر شرایطی به سطح بالایی از آپتایم بودن نیاز دارند. ما یک شرکت معتبر هستیم و در زمان همکاری با شما، قرارداد قانونی امضاء می‌کنیم. شما می‌توانید با ما قرارداد بلند مدت داشته باشید تا به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته از شبکه شما حافظت کنیم.

داشتن شبکه ای چابک که مجهز به سرویسهای نوین فناوری اطاعات و ابزارهای پیشرفته در زمینه آی تی می باشد در دنیای کسب و کار بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست. یکی از خدماتی که در قسمتراه اندازیشبکه کامپیوتریدر محل مشتری میشود خدمات مربوط به اشتراک گذاری پوشه ها و پرینترها و نیز رفع مشکلات اشتراک گذاری پرینتر و پوشه در محلی مشتری است. اگر شما هم نیاز به اشتراک گذاری پوشه ها و فایلها و یا رفع مشکلات مرتبط در این زمینه را دارید، برای اعزام نیرو به محل با ماتماسبگیرید.

هر تصویر را می توان مجموعه ای از نقاط نا پیوسته فرض کرد که در کنار هم قرار می‌گیرند و مجموعاً یک تصویر را می‌سازند هر کدام از این نقاط در هر لحظه می‌توانند خصوصیات متفاوتی داشته باشند. می توان مسیری خاص برای دوربین تعریف کرد و دوربین را برنامه‌ریزی کرد تا در هر شرایط زمانی مختلف مسیر یا نقاط خاصی را تصویر برداری کند. اما در حالت کلی می توان گفت در شرکت پارمونت که نصب و پیاده‌ سازی شبکه‌ و همچنین راه اندازی شبکه ‌های درون سازمانی به‌صورت کلی در دو مدل ارائه می شوند. در این شرایط شما مجبور هستید با تمام شرایط نیرو کنار آمده و هر امتیازی که نیاز است به او بدهید.

خدمات شبکه کامپیوتری ترازنت

نکته حائز اهمیت در برقراری تانل و ارتباط میان شعب، توجه به امنیت برای حفظ اطلاعات شخصی شرکت است. متاسفانه در پیاده سازی Tunnel به این موضوع اهمیتی داده نمی شود و تنها به نتیجه ارتباط و عبور ترافیک توجه می شود. طبق اصول شبکه، قبل از عبور ترافیک، می بایست داده ها با الگوریتم های استاندارد، رمز نگاری شده و تنها در سمت دیگر تانل قابل رمزگشایی باشند.

چرا از خدمات شبکه استفاده می کنیم؟

پشتیبانی شبکه پشتیبانی و نگهداری شبکه نگهداری شبکه خدمات شبکه خدمات پسیو

مثلا در نظر بگیرید، دستگاههای PLC مربوط به ماشین آلات یک کارخانه خراب شود. توقف کار یعنی صرف هزینه بیشتر، تولید کمتر و در نتیجه سود کمتر و یا حتی ضرر. در حالیکه کار متخصصین پشتیبانی شبکه کام یاران چکاپ سیستم ها بوده که این کار بروز مشکلات را به حداقل می رساند. پیاده سازی تونل از بستر اینترنت نیاز به پهنای باند بالاست، چرا که هم ترافیک مصرفی کاربران و هم ترافیک میان شعب از یک بستر عبور خواهند کرد. بهتر است که برای دسترسی به اینترنت از بستر فیبر نوری استفاده شده و یا برای بهبود کیفیت خدمات راه اندازی شبکه از چند اینترنت به شکل Fail Over یا Load Balance استفاده کرد. همچنین می توان بجای بستر اینترنت از بستر داخلی اینترانت استفاده نمود که هم از نطر محدودیت های ISP و هم از نظر سرعت با کیفیت بوده و پیشنهاد می شود.

  • با شتیبانی شبکه می توانید اطمینان داشته باشید که ترافیکی وجود ندارد و شبکه به اندازه کافی پهنا دارد تا همه ترافیک را مدیریت کند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی شبکه، با متخصصان پشتیبانی شبکه شایگان در ارتباط باشید.
  • قرارداد به صورت ماهیانه بوده و یک یا دو بار در ماه نیروهای متخصص اعزام میشوند.
  • با توجه به اینکه اطلاعات موجود بر روی سیستم‌های رایانه‌های یک شرکت یا اداره‌ها و کسب و کارهایی که وابسته به این فضا هستند، بسیار اهمیت دارند؛ در صورتی که دچار مشکل و خطا شوند و از بین بروند.
  • این منجر به کارایی عملیاتی می شود زیرا متخصص خدمات شبکه خود به تنهایی می تواند خدمات مورد نیاز را نظارت کرده و در صورت نیاز عیب یابی کنند.