ساده کردن تست اجزای موتور الکتریکی با میز تست خودکار AST320 Marposs

تمام اندازه‌گیری‌ها، پارامترها و برنامه‌های آزمایش، و همچنین روال‌های نگهداری پیشگیرانه و کالیبراسیون، در نرم‌افزار ذخیره می‌شوند. کاربران این گزینه را دارند که داده ها و نرم افزار را در یک شبکه محلی (LAN) آپلود کنند و در صورت مجهز بودن، درخواست کمک از راه دور کنند. چاپ گواهی‌های تست و کالیبراسیون به چندین زبان پشتیبانی می‌شود، و همچنین امکان ادغام با سیستم‌های ERP و MES شخص ثالث پشتیبانی می‌شود.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

AST320 با HMI مشترک در تمام راه حل های تست edc، به کاربر اجازه می دهد تا دستور العمل های آزمایشی را ایجاد کند که انواع تست های معمولی مانند مقاومت سیم پیچ، مقاومت عایق، تست های AC بالا و تست های ولتاژ، و همچنین تعامل با خارجی را ترکیب می کند. جهان با تبادل دستورات و نتایج با رابط های دیجیتال I/O یا OPC UA موجود است.

بنابراین لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را برای سایت ما خاموش کنید.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/metrology-news/simplify-electric-motor-component-testing-marposs-automated-ast320-test-bench

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

مترولوژی

ساده کردن تست اجزای موتور الکتریکی با میز تست خودکار AST320 Marposs

با رویکرد خازن کوپلینگ که نیاز به سنسور خارجی را بی نیاز می کند

مزیت اصلی فناوری تخلیه جزئی edc، در مقایسه با راه حل های سنتی تر آنتن، این است که تکنیک کوپلینگ خازن، در حالی که کیفیت اندازه گیری یکسانی را ارائه می دهد، حساسیت کمتری نسبت به نویز خارجی دارد و بنابراین، برای کاربردها مناسب تر است. محیط های تولید

(Marposs: Auburn Hills, MI) – Marposs، یک رهبر جهانی در فناوری‌های اندازه‌گیری، بازرسی و آزمایش، خط آزمایش‌کننده‌های خودکار خود را که برای تأیید ایمنی و عملکرد موتورهای الکتریکی طراحی شده‌اند با معرفی سیستم edc AST320/W گسترش داده است. اختصاص داده شده به آزمایش سیم پیچ ها، کویل ها و استاتورهای موتورهای الکتریکی در محیط های تولیدی. اعمال نفوذ سیستم AST320/W با بیش از 50 سال تجربه در صنعت با پشتوانه تلاش‌های تحقیق و توسعه گسترده، فناوری اندازه‌گیری دبی جزئی edc را که مبتنی بر فناوری کوپلینگ خازن است، هم برای آزمایش‌های AC بالا و هم برای تست‌های نوسانی ادغام می‌کند.

رویکرد خازن کوپلینگ نیاز به سنسور خارجی را از بین می برد. با استفاده از کابل‌های مشابه، آزمایش اندازه‌گیری تخلیه جزئی را می‌توان همزمان با تست‌های استاندارد AC بالا و سرج انجام داد، و بدون نیاز به زمان آزمایش اضافی، تأیید گسترده‌تری از اجزا ارائه می‌دهد.

تست های متعدد از یک سیستم واحد

تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 خرداد 1392 – 11:59

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های Marposs edc، به آنها مراجعه کنید سایت.