افزایش ریسک ESG زنجیره تامین در بازارهای غربی

ایالت های تگزاس، فلوریدا و نیویورک در حال حاضر نسبت به پاکستان، هند، تایلند و اندونزی در معرض خطر کار اجباری بالاتری هستند.

(ELEVATE: هنگ کنگ) – گزارش ریسک دوسالانه ELEVATE، که داده‌های 20000 ممیزی تامین‌کننده جهانی را گردآوری می‌کند، نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از کشورهای منبع در حال حاضر “خطر بالای” نقض ESG زنجیره تامین در نظر گرفته می‌شوند.

بریتانیا، آلمان، پرتغال و ایتالیا در حال حاضر به‌عنوان پرخطر از مهم‌ترین اشکال نقض ESG زنجیره تأمین رتبه‌بندی شده‌اند که نشان‌دهنده ریسک بالایی برای شاخص‌های کار زنجیره تأمین حیاتی است.

قول ما: خلاصه کیفیت فقط تبلیغات ثابتی را نشان می دهد که هرگز محتوا را پوشش نمی دهد یا پوشان نمی دهد. آنها هرگز سر راه شما قرار نمی گیرند. آنها برای خواندن شما وجود دارند یا نه.

با تشکر،
خلاصه کیفیت

منبع: https://www.qualitydigest.com/inside/management-news/supply-chain-esg-risk-surges-western-markets-070623.html

افزودن به افزایش ریسک منابع، کاهش شفافیت حسابرسی است. کشورهایی مانند ویتنام، تایلند، اندونزی، هند، چین و حتی ایتالیا همگی از زمان شیوع بیماری همه گیر کمتر شفاف شده اند و حسابرسان قادر به دسترسی به اطلاعات دقیق و نتیجه گیری از بازدیدهای سایت نیستند. کاهش شفافیت نسبت به سطوح قبل از همه‌گیری، توانایی شرکت‌ها برای مدیریت سطوح ریسک بالاتر را پیچیده کرده است، به طوری که تامین‌کنندگان در 50 منطقه جغرافیایی منبع‌یابی شفافیت کمتری نسبت به سال قبل دارند.

جی پی استیونسون، مدیر موفقیت مشتری، تجزیه و تحلیل ESG در LRQA، می‌گوید: «شفافیت برای ممیزی‌های زنجیره تأمین کلیدی است. فریب و به اشتراک گذاری داده های جعلی نه تنها ارزیابی ریسک را بی اثر می کند، بلکه به این معنی است که تخلفات جدی می توانند ناشناس باقی بمانند.

مدیریت

افزایش ریسک ESG زنجیره تامین در بازارهای غربی

نقض حقوق بشر در آمریکا و اروپا در حال افزایش است

او می‌گوید: «برای ایجاد زنجیره‌های تأمین انعطاف‌پذیر، توانایی دیدن، مدیریت و کاهش قرار گرفتن در معرض خطر ضروری است». “از طریق برنامه های منبع یابی مسئولانه و داده های روشنگر، کسب و کارها می توانند با تامین کنندگانی شریک شوند که می توانند الزامات منبع یابی را که شامل عملکرد حیاتی ESG است، برآورده کنند.”

با این حال، کسی باید برای این محتوا هزینه کند. و اینجاست که تبلیغات وارد می‌شود. بیشتر مردم تبلیغات را یک مزاحم می‌دانند، اما آنها علاوه بر اینکه به شرکت‌های رسانه‌ای اجازه می‌دهند سرپا بمانند، عملکرد مفیدی نیز دارند. آنها شما را از محصولات و خدمات جدید مرتبط با صنعت خود آگاه می کنند. همه تبلیغات در خلاصه کیفیت مستقیماً برای محصولات و خدماتی که اکثر خوانندگان ما به آن نیاز دارند اعمال شود. شما تبلیغات خودرو یا مکمل های سلامتی را نخواهید دید.

گزارش «رده‌بندی ریسک‌های زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیتی زنجیره تأمین» نشان می‌دهد که بازارهای منابع غربی از طبقه‌بندی با ریسک پایین‌تر دور شده‌اند و کار اجباری به عنوان عامل اصلی افزایش ریسک شناسایی شده است. بریتانیا و ایالات متحده خطر بالاتری را برای تخلفات مهم می بینند – تا حدی به دلیل افزایش استثمار کارگران مهاجر خارجی.

کوین فرانکلین، مدیر عامل مشاور ELEVATE، می‌گوید: «فضای ژئوپلیتیکی، اقتصادی و قانونی کنونی، اطمینان از ریسک ESG در زنجیره تأمین خود را برای کسب‌وکارها در سراسر جهان دشوار کرده است. حتی بازارهای غربی با ریسک کمتر تاریخی شروع به لغزش کرده اند. اکنون واضح است که صرفاً ساخت خانه یا نزدیک کردن به تولید در کشورهایی که قبلاً تصور می شد از خطرات فاحش ESG ایمن هستند کافی نیست.

خلاصه کیفیت برای محتوای آن از خوانندگان هزینه ای دریافت نمی کند. ما معتقدیم که اخبار صنعت برای شما مهم است که کار خود را انجام دهید، و خلاصه کیفیت از کسب و کارهای مختلف پشتیبانی می کند.

این گزارش که توسط متخصصان پایداری ELEVATE، یک شرکت LRQA منتشر شده است، مبتنی بر 20000 ممیزی جهانی تامین‌کننده است که سالانه انجام می‌شود، با بیش از 45 میلیون نقطه داده مشتق‌شده از بازدیدهای زمینی در راه‌حل تجزیه و تحلیل داده ELEVATE، EiQ.

می‌توانید نسخه‌ای از گزارش رتبه‌بندی ریسک ESG زنجیره تامین ۲۰۲۳ را دانلود کنید اینجا. برای اطلاعات بیشتر درباره ELEVATE، به آن مراجعه کنید سایت اینترنتی; می توانید درباره LRQA اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

برای نقض زنجیره تامین ESG مرتبط با چندین مورد از مهم‌ترین اشکال نقض ESG – کار اجباری، کار کودک، آزادی انجمن‌ها، و نقض حقوق مربوط به دستمزد – بریتانیا، آلمان، پرتغال و ایتالیا اکنون به عنوان “پرخطر” رتبه‌بندی می‌شوند. همچنین. بریتانیا شاهد کاهش 58 درصدی شاخص کار اجباری خود در سال گذشته بود، که همزمان با استقبال این کشور از پناهندگان، به ویژه از اوکراین، که می‌توانند بیشتر مستعد کار اجباری باشند، بود.

داده‌ها نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از کشورهای تأمین‌کننده در حال حاضر «پرخطر» در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که این کشور احتمال بیشتری دارد که رویدادهای مخاطره‌ای را تجربه کند که ناقض چارچوب‌های حاکمیتی ESG زنجیره تامین، از جمله قوانین محلی و بین‌المللی است. این موارد می تواند از یافتن شواهدی مبنی بر تخریب محیط زیست تا استفاده از کار کودکان را شامل شود.